Obálka audioknihy Hlas poznání

Vydáno: 2016
Série: Knihy toltécké moudrosti

Hlas poznání. Toltécká kniha moudrosti

Don Miguel Ruiz, autor bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda, nám v této audioknize připomíná jednu hlubokou a prostou pravdu: Chceme-li skoncovat s emočním utrpením a obnovit svou radost ze života, musíme přestat věřit lžím, většinou o sobě samých. Tato průkopnická audiokniha, založená na staré toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu.
Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti – do reality pravdy, lásky a radosti.

Don Miguel Ruiz (1952)
Narodil se na mexickém venkově v rodině léčitelů a byl vychován svou matkou curanderou (léčitelkou) a dědečkem naguálem (šamanem). I přes očekávání své rodiny, že bude pokračovat v této léčitelské tradici, se rozhodl vystudovat klasickou medicínu a stát se chirurgem. Jeho život však dramaticky změnila autonehoda, kterou na počátku sedmdesátých let šťastně přežil a po ktreré se začal intenzivně zabývat svým životem a sám sebou. Rozhodl se naplno věnovat rozvíjení staré moudrosti svých předků. Nejprve se učil u své matky a své učení později zakončil u významného šamana v mexické poušti. Podle toltécké tradice vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz svůj život zasvětil předávání této staré toltécké moudrosti. Tympanum dosud vydalo Ruizovy audioknihy Čtyři dohody (čte J. Dušek), Pátá dohoda, Láska, vztahy a přátelství a Hlas poznání.

Renata Volfová (1959)
Herečka, rozhlasová hlasatelka a dabérka. Po svém otci Richardu Honzovičovi zdědila lásku k filmu a k rozhlasu. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Hrála mimo jiné ve filmech Prodloužený čas a Fešák Hubert, ale známá je především jako dabérka. Téměř dvě desetiletí pracovala jako hlasatelka stanice Český rozhlas 2 Praha. Namlouvá komentáře k televizním pořadům a pro nevidomé načetla více jak 90 audioknih. Tympanum v její interpretaci vydalo audioknihy Solaris, Šifra mistra Leonarda, A hory odpověděly, Láska, vztahy a přátelství, Hlas poznání a Čarodějka z Portobella.

Hlas poznání - audiokniha obsahuje další knihu toltécké moudrosti. Autor Don Miguel Ruiz. Čte Renata Volfová.

Série Knihy toltécké moudrosti

Obálka audioknihy Čtyři dohody
Čtyři dohody
Obálka audioknihy Pátá dohoda