Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Jak získávat přátele a působit na lidi 2019

Jak získávat přátele a působit na lidi 2019

Dale Carnegie

Délka: 11 h 54 min
Interpret: Jiří Schwarz
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 671 MB

Nadčasový bestseller osobního rozvoje a mezilidské komunikace

Hledáte-li v historii knižního trhu knihu, která zásadním způsobem změnila podobu svého oboru, pak na poli osobního rozvoje a mezilidské komunikace náleží první místo knize Jak získávat přátele a působit na lidi z pera Dalea Carnegieho.

Již krátce po svém vydání v roce 1936 získala statut fenoménu a díky své nadčasovosti si ho drží dodnes. Jasně a konkrétně totiž ukazuje, jaké děláme chyby v jedné docela běžné každodenní činnosti – komunikaci. A jak si tím zbytečně komplikujeme život.

Jak komunikovat snadno a efektivně

Máte problém motivovat zaměstnance? Nevycházíte s kolegy? Doma se se všemi jen hádáte a s přáteli to taky nestojí za nic? O té protivné prodavačce v obchodě už ani nemluvíme. Dale Carnegie vám ukáže, proč tomu tak je a jak to změnit. Naučte se svá slova ovládat a používat je přesně tak, jak potřebujete. Ku prospěchu všech. Ještě dnes.

Stanete se odpůrcem rutiny, objektivním kritikem, chápavým přítelem, zábavným společníkem, vůdčí osobností. A pokud se vám bude audiokniha líbit, může pokračovat Jak se zbavit starostí a začít žít.

Audiokniha Jak získávat přátele a působit na lidi 2019 obsahuje revidované vydání klasiky osobního rozvoje. Autorem je Dale Carnegie, čte Jiří Schwarz.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma