Obálka audioknihy Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Dale Carnegie

Interpret: Jiří Schwarz
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2021

Aktualizace audioknihy Jak zísávat přátele a působit na lidi

Laskavé osobnosti působící magnetizujícím dojmem

Jistě máte ve svém okolí někoho, kdo působí doslova magnetizujícím dojmem. Tito lidé mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete.

Dr. Pell byl 22 let konzultantem společnosti Dale Carnegie & Associates a byl vybrán, aby aktualizoval Carnegieho knihu Jak získávat a působit na lidi. Autor knihy Dale Carnegie, který je i několik desítek let po své smrti považován za „guru“ v oblasti mezilidských vztahů a komunikace, tvrdí, že charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně něčím daným a vrozeným, co byste se nemohli naučit, právě naopak. Objevte nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století, z jehož zápisků a případových studií vznikla tato audiokniha.
Staňte se charismatickými osobnostmi jako byli například J. F. Kennedy a Ronald Reagan, matka Tereza a další velké postavy světových dějin. Pokud si osvojíte techniky uvedené v této knize, můžete si vypěstovat vřelou, přátelskou a vstřícnou osobnost tím, že se naučíte, jak na to.

Jak se stát charismatickou osobností?
• Budujte důvěru, získávejte nové přátele a udržujte si ty staré
• Ovlivňujte lidi, se kterými se stýkáte
• Vytvořte kooperativní, spolupracující a příjemné prostředí
• Rozvíjejte přátelství v pracovním prostředí mezi kolegy a spolupracovníky
• Snažte se a porozumět osobnostem druhých lidí, abyste se k nim mohli účinně komunikovat
• Pokud čelíte komplikovaným osobnostem, jednejte a reagujte asertivně
• Naučte se říct ne, aniž byste byli nepříjemní
• Porozumějte svým emocím, stejně jako emocím druhých

Volně pedagogický styl knihy vás provede různými reálnými příběhy lidí, kteří se vědomě či nevědomě řídili pravidly Carnegieho a dosáhli úspěchů.

Audiokniha Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru. Autor Dale Carnegie, čte Jiří Schwarz.