Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Čtyři dohody – pracovní kniha

Čtyři dohody – pracovní kniha

Don Miguel Ruiz

Délka: 4 h 30 min
Interpret: Renata Honzovičová Volfová
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019
Série: Knihy toltécké moudrosti
Typ souboru: MP3
Velikost: 254 MB

Don Miguel Ruiz popsal ve Čtyřech dohodách – Knize moudrosti starých Toltéků jednoduchý, ale mocný kód chování, který pomáhá dosáhnout osobní svobody a opravdového štěstí. Pracovní kniha hlouběji rozvíjí myšlenky Čtyř dohod a pomocí praktických cvičení a zamyšlení vede posluchače k odhalení zdrojů špatných životních návyků a myšlenkových vzorců, které nás připravují o životní radost a působí zbytečné utrpení. Pracovní kniha ke Čtyřem dohodám otevírá nový přístup k vlastnímu nitru a je průvodcem na cestě k životu plnému větší osobní svobody, lásky a autentického prožívání.

DON MIGUEL RUIZ
Narodil se na mexickém venkově v rodině léčitelů. I přes očekávání své rodiny pokračovat v této léčitelské tradici se rozhodl vystudovat klasickou medicínu a stát se chirurgem. Jeho život však dramaticky změnila autonehoda. Po ní se rozhodl naplno věnovat rozvíjení staré moudrosti svých předků a tuto moudrost předávat ostatním. Nejprve se učil u své matky a své učení později zakončil u významného šamana v mexické poušti. Podle toltécké tradice vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz, naguál z rodu Rytířů orla, svůj život zasvětil předávání této staré toltécké moudrosti. Na knize Pátá dohoda Miguel Ruiz spolupracoval se svým synem Jose Ruizem a ředitelkou nakladatelství Amber Allen Publishing – Janet Mills.

RENATA HONZOVIČOVÁ VOLFOVÁ
Herečka, rozhlasová hlasatelka a dabérka. Po svém otci Richardu Honzovičovi zdědila lásku k filmu a k rozhlasu. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Hrála mimo jiné ve filmech Prodloužený čas a Fešák Hubert, ale známá je především jako dabérka. Téměř dvě desetiletí pracovala jako hlasatelka stanice Český rozhlas 2 Praha. Namlouvá komentáře k televizním pořadům a pro nevidomé načetla více jak 90 audioknih. Tympanum v její interpretaci vydalo audioknihy Solaris, Šifra mistra Leonarda, A hory odpověděly, Láska, vztahy a přátelství, Čarodějka z Portobella, Žena pro třetího krále a další.

Nahrávka vznikla podle knihy Dona Miguela Ruize a Janet Mills Čtyři dohody – pracovní kniha vydané nakladatelstvím Pragma v roce 2003. The Four Agreements Companion Book, Copyright © 2000 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Original English language publication by Amber-Allen Publishing, Inc., San Rafael, CA 94903 U.S.A. Czech translation Copyright © 2003 by Jan Brázda. Production Copyright © 2019 by Tympanum, s. r. o. All rights reserved. Čte Renata Volfová. Režie David Noll. Hudba Mario Buzzi. Zvuk Petr Klim. Design obálky Nicholas Wilton. Grafická úprava obalu Emil Křižka. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo Tympanum, s. r. o., v květnu 2019.

Audiokniha Čtyři dohody – pracovní kniha dál rozvíjí učení Dona Miguela Ruize. Čte Renata Honzovičová Volfová.

více

Série Knihy toltécké moudrosti

Obálka audioknihy Čtyři dohody
Čtyři dohody
Obálka audioknihy Pátá dohoda
Pátá dohoda
Obálka audioknihy Láska, vztahy a přátelství
Láska, vztahy a přátelství
Obálka audioknihy Hlas poznání
Hlas poznání
Obálka audioknihy Čtyři dohody – pracovní kniha
Čtyři dohody – pracovní kniha

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma