Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Harmonizace čaker, propojení duše a těla

Harmonizace čaker, propojení duše a těla

Eva Kalivodová Štichová

Délka: 4 h 13 min
Interpret: Eva Kalivodová Štichová
Vydavatel: Eva Kalivodová Štichová
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 238 MB

Audiokniha Harmonizace čaker, propojení duše a těla je titul, ve kterém najdete odpovědi na otázky týkající se čaker od vysvětlení pojmů harmonické a disharmonické funkce čaker, vznikající blokace v čakrách až po jejich psychologický význam a praktická cvičení, která vám ukážou cestu, jak správně harmonizovat čakry a dále udržovat jejich energetický tok, aby byly stále plně funkční. Eva Kalivodová Štichová je autorka a současně interpretka.

Každý člověk si zde může vybrat z mnoha cvičení právě to, které mu vyhovuje nejvíce. Porozumět systému a fungování čaker v lidském těle může každý, nepotřebujete k tomu žádné jasnovidecké schopnosti. Pokud přistoupíte k práci s čakrami se svou citlivostí, vaše vnímavost se neobyčejně zvýší. Mentálním „chci“ a pocitovým „chci“ dochází k propojení „klínového řemene“ a vy se stáváte režiséry svého života, léčiteli svých čaker. Pokud budete sami chtít, můžete pomáhat harmonizovat čakry taky svým blízkým, to vše záleží jen na vás.

EVA KALIVODOVÁ ŠTICHOVÁ
Od dětství se věnuje mluvenému slovu. Studovala konzervatoř J. Ježka obor dramatický, Akademii J.A. Komenského obor sociálně masová komunikace. Věnuje se komunikaci, osobnostnímu rozvoji. Založila esoterickou škola Akademie Křídla Andělská, kde vyučuje, pořádá přednášky, kurzy, workshopy. Vystupovala v show J. Krause, ve Snídani s Novou, pracuje s lidmi pro lidi.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma