Obálka audioknihy Postel, hospoda, kostel

Interpret: Zbigniew Czendlik
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2019

Kniha získala literární cenu Magnesia Litera a ocenění Český Bestseller, prodalo se již více než 80.000 výtisků.

Není kněz jako kněz – Zbigniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Audiokniha je pohledem do jeho soukromí i do jeho hlavy. Jeho názory na život, důležité světské i církevní věci, na Boha samotného i na lidskou víru jsou zajímavé, poučné a místy velmi překvapující. Vyprávění formou rozhovoru o práci faráře, víře v Boha, o postavení současné církve v ČR, o protestantech, svobodě, dobru a zlu, stáří či výchově dětí je prokládáno různými životními příběhy Zbigniewa Czendlika.

Postel, hospoda, kostel – audiokniha, prostřednictvím které nahlédnete do života římskokatolického kněze Zbigniewa Czendlika a zjistíte, jak vnímá mezilidské vztahy, život i Boha. Autor Zbigniew Czendlik a Markéta Zahradníková. Čtou František Kreuzmann a Dominika Býmová.