Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Kameny léčí

Délka: 1 h 40 min
Interpret: Eva Kalivodová Štichová
Vydavatel: Eva Kalivodová Štichová
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 94 MB

Dozvíte se, jak si vybrat správný kámen, jak ho očistit a nabít, používat a dále s ním pracovat. Jsou zde taky informace vhodnosti propojování kamenů, jejich účinky a způsoby používání (dlouhodobé, krátkodobé, s okamžitou účinnosti, čistící, elixíry, obklady a další). Najdete zde příklady kombinací vhodné např. pro očistu duše, těla, energetické nabíjení, harmonizaci čaker, zdravotní problémy, ale taky psychické. Kniha je vhodná pro každého, kdo na sobě pracuje a může si tak podle sebe určit vhodnost kamenů i jejich použití.

EVA KALIVODOVÁ ŠTICHOVÁ
Od dětství se věnuje mluvenému slovu. Studovala konzervatoř J. Ježka obor dramatický, Akademii J.A. Komenského obor sociálně masová komunikace. Věnuje se komunikaci, osobnostnímu rozvoji. Založila esoterickou škola Akademie Křídla Andělská, kde vyučuje, pořádá přednášky, kurzy, workshopy. Vystupovala v show J. Krause, ve Snídani s Novou, pracuje s lidmi pro lidi.

Audiokniha Kameny léčí obsahuje informace o jednotlivých kamenech, jak využít jejich sílu, které vybrat pro svůj záměr, jak se orientovat při jejich používání. Eva Kalivodová Štichová je autorka a současně interpretka.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma