Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Jak žít snadněji

Jak žít snadněji

Eva Kalivodová Štichová

Délka: 3 h 4 min
Interpret: Eva Kalivodová Štichová
Vydavatel: Eva Kalivodová Štichová
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 173 MB

Audiokniha přináší recepty pro život pohledem alternativní medicíny. Máte-li problém, ať už zdravotní či psychický, můžete ho řešit různými způsoby. Důležité je vědět, že právě to, co se Vám děje je následek. Pokud se vydáte po niti zpět do své minulosti současného života, určitě najdete pojítko v situaci, která je i není vyřešená. Recepty uvedené v knize Vám můžou být nápomocny na Vaší cestě při hledání příčiny, pravé podstaty Vašeho stavu.

Snažím se lidem pomáhat na jejich cestě životem, předávat informace, které jim můžou pomoci. Esoterice, konkrétně léčení se věnuji více než 30 let, mám spoustu prověřených receptů, přikládám k nim rady, které již pomohly nejedné osobě. Některé z nich popisuji v této knize. Ze srdce děkuji všem lidem, kteří mě žádali stále a opakovaně o sepsání receptů, které by si mohli odnést domů a nahlížet do nich tak, jak sami budou potřebovat. V knize najdete nejen recepty pro život, ale taky příběhy dvou žen, které hledaly zdravotní pomoc, ale příčina byla v nemocné duši. Posléze samy našly příčinu, vyřešily jí a dnes jsou šťastnými bytostmi.

EVA KALIVODOVÁ ŠTICHOVÁ
Od dětství se věnuje mluvenému slovu. Studovala konzervatoř J. Ježka obor dramatický, Akademii J.A. Komenského obor sociálně masová komunikace. Věnuje se komunikaci, osobnostnímu rozvoji. Založila esoterickou škola Akademie Křídla Andělská, kde vyučuje, pořádá přednášky, kurzy, workshopy. Vystupovala v show J. Krause, ve Snídani s Novou, pracuje s lidmi pro lidi.

Audiokniha Jak žít snadněji – recepty pro život. Čte autorka Eva Kalivodová Štichová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma