Výhodný balíček Tympanum – Dramatizace pro děti

Běžná cena: 866 Kč

Koupit za 733 Kč Cena včetně DPH

Délka: 16 h 7 min
Interpret: Otakar Brousek ml.
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 909 MB

Výhodný balíček Tympanum – Dramatizace pro děti obsahuje čtyři dramatizované příběhy nejen pro dětské publikum.

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 133 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

PETR PAN
Audiokniha Petr Pan obsahuje v anglofonním světě dnes už klasický pohádkový příběh o Petru Panovi.

Všechny děti až na jedinou výjimku vyrostou. Tou výjimkou je Petr Pan. Tenhle kouzelný malý vejtaha, který se rozhodl, že se z něj nikdy nestane nudný dospělák, žije na ostrově v Zemi Nezemi. A nežije tu sám! Kromě dalších kluků Ztraceňáků, jsou tu víly a krvežízniví piráti s kapitánem Hákem v čele. Co se ale stane, když Petr Pan do Země Nezemě přivede tři docela obyčejné londýnské děti?

Napsal: James Matthew Barrie.
Účinkují: Otakar Brousek ml., Lukáš Hlavica, Antonín Holoubek, Viktorie Hrachovcová, Matěj Převrátil, Barbora Sadílková, Klára Suchá, Antonie Talacková, Antonín Viták.

STRAŠIDÝLKO STRÁŠA
Audioknižní dramatizace dětské knížky oblíbené současné spisovatelky... Lidé si myslí, že být strašidlem je docela jednoduchá věc. Ale to je omyl, vážení!

Strašení je vážná a zodpovědná práce. Je to zaměstnání jako každé jiné, a proto k němu potřebujete talent a vzdělání. A tak to strašidýlko Stráša, které se narodilo do rodiny s dlouhou strašidelnou tradicí, v životě vůbec nemá jednoduché. Všeho se totiž bojí. Tmy, zvuků, stínů, dokonce i svého vlastního jména.

Napsala: Alena Mornštajnová.
Účinkují: Pavel Rímský, Mikuláš Převrátil, Igor Bareš, Lucie Pernetová, Antonín Holoubek, Petra Součková, Jitka Sedláčková, Marek Holý, Jaroslav Vlach, Růžena Merunková, Otakar Brousek ml., Antonie Talacková, Klára Suchá

PŘÍŠERNÉ PŘÍBĚHY STRÝCE MONTAGUEA
Strýc Montague žije v rozlehlém ponurém domě, jen se svým sluhou Franzem, kterého nikdy nikdo neviděl. Přestože cesta do jeho sídla vede přes tajuplný les plný zvláštních šepotů a zvuků, Edgar ho navštěvuje moc rád. Strýc Montague zná totiž spoustu strašidelných příběhů, které se přihodily dětem jako on. Jenže s každou novou historkou Edgarův neklid roste. Ve vzduchu visí cosi zlověstného. Domem se nese podivné praskání a kroky, zahrada se noří do mlhy studené jako hrob. Od koho strýc Montague slyšel všechny ty hrůzostrašné příběhy a jak se do jeho domu dostaly předměty, které v jeho příbězích sehrály tak neblahou roli? Strýcova minulost je možná mnohem temnější, než by si Edgar dokázal vůbec představit...

Napsal: Chris Priestley.
Účinkují Jan Vondráček a Viktor Kuzník.

KOUZELNÝ KALENDÁŘ
Příběh pro malé i velké čtenáře o dobrodružném putování ze současnosti do Betléma přelomu letopočtu, kde se právě narodil Ježíš. Hlavní hrdina Kouzelného kalendáře – Jáchym – se snaží objasnit záhadu kolem zmizení dívky Elisabet, která se vydává díky kouzelnému adventními kalendáři napříč prostorem i časem ze současnosti do Betléma, kde se právě narodil malý Ježíš.

Napsal: Jostein Gaarder.
Účinkují Josef Somr a Josef Abrhám.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma