Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Doktor Proktor a prdicí prášek

Doktor Proktor a prdicí prášek

Jo Nesbø

Délka: 4 h 35 min
Interpret: David Novotný
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2014
Série: Doktor Proktor
Typ souboru: MP3
Velikost: 258 MB

Audiokniha pro dítko, co není žádný prdítko!
Knihy Joa Nesbøho nejsou jen pro dospělé, ale i pro děti! První dobrodružství s doktorem Proktorem právě začíná – originální příběh plný humoru, fantazie, slovních hříček a ztřeštěných situací tentokrát ve zvukové podobě v podání výtečného Davida Novotného doplněné původní hudbou a zvukovými efekty!

Když se klučina jménem Bulík přestěhuje do uličky Dělová, rychle se dává do party s Lízou ze sousedství a dobromyslným, byť podivínským vynálezcem doktorem Proktorem. Doposud zneuznaný vědátor vynalezl prdicí prášek a zprvu nepříliš použitelná věc se ukazuje jako ten nejbáječnější vynález na světě. Do cesty se jim však nečekaně staví padouchové, jejichž zlovolným přičiněním se hrdinové ocitají ve víru řady nebezpečných situací, kdy jim jde doslova o krk.
„Jmenuji se doktor Proktor. Jsem šílený prrrofesor. Nebo aspoň skoro šílený.“

„Neuvěřitelně vtipná, úplně bláznivá a výjimečně skvostná kniha. Pět zasmání z plných plic na stránku, dokonalá zápletka a spousta fantastických postav.“
The Guardian

Jo Nesbø (*1960)
Norský spisovatel a hudebník, původním vzděláním ekonom a finanční analytik, zpočátku pracoval jako makléř a novinář. Jeho literární dráhu roku 1997 odstartoval Netopýr - první detektivka, v níž vystupuje nekonvenční kriminalista Harry Hole. V češtině zatím vyšly jeho knihy Nemesis (2011), Pentagram (2011), Lovci hlav (2011), Spasitel (2012), Sněhulák (2012), Netopýr (2008 a 2013), Švábi (2013), Levhart (2013) a Červenka (2005 a 2014). Romány Netopýr a Červenka vyšly také jako audioknihy v podání Hynka Čermáka (držitel ocenění Audiokniha roku 2013: Nejlepší interpret za audioknihu Národní třída). Vznikla rovněž hvězdně obsazená rozhlasová dramatizace knihy Nemesis (Audiokniha roku 2013: Nejlepší vícehlasá audiokniha a Nejlepší hudba). Audio verzi v podání Filipa Švarce získal rovněž thriller Lovci hlav. Nesbøho dětská tetralogie s doktorem Proktorem je ověnčena řadou významných ocenění a práva na vydání zakoupilo 30 zemí; v češtině ji vydává Nakladatelství JOTA.

David Novotný (*1969)
Po absolutoriu studia herectví na Pražské konzervatoři byl ve svém prvním angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, od roku 1998 je členem souboru Dejvického divadla. Filmoví a televizní diváci jej znají např. ze snímků Tmavomodrý svět, Kožené slunce, Non Plus Ultras, Pravidla lži, Karamazovi, O rodičích a dětech či Křídla Vánoc nebo ze seriálů Hořící keř, České století, Okresní přebor, Čtvrtá hvězda a Clona. Hojně se věnuje i dabingu.

Doktor Proktor a prdicí prášek - audiokniha obsahuje originální humorný příběh, který napsal Jo Nesbø pro děti. Čte David Novotný.

více

Série Doktor Proktor

Obálka audioknihy Doktor Proktor a prdicí prášek
Doktor Proktor a prdicí prášek
Obálka audioknihy Doktor Proktor a vana času
Doktor Proktor a vana času
Obálka audioknihy Doktor Proktor a velká loupež zlata
Doktor Proktor a velká loupež zlata
Obálka audioknihy Zachrání doktor Proktor Vánoce?
Zachrání doktor Proktor Vánoce?

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma