Doktor Proktor a vana času

Délka: 7 h 12 min
Interpret: David Novotný
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 406 MB

Doktor Proktor a vana času - audiokniha obsahuje originální humorný příběh, který napsal Jo Nesbø pro děti. Čte David Novotný.

Doktor Proktor se vydal do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku. Líza s Bulíkem o něm nemají žádné zprávy, dokud nepřijde pokroucená pohlednice s šifrovanou prosbou o pomoc. Aby Julietu Margarínovou získal zpět, musel se doktor Proktor pomocí svého vynálezu - vany času - vydat do minulosti, kde byla dvojice proti své vůli rozdělena. Jenže tam zůstal uvězněn. Bulík s Lízou se tudíž vydávají do pařížského penzionu Pomfrit, ale neplánovaně i do Moulin Rouge na počátku 20. století, na Tour de France 1969, do Napoleonova tábora u Waterloo roku 1815, pod gilotinu za Velké francouzské revoluce nebo do rouenské vězeňské cely jisté Johanky z Arku dne 30. května 1431... Vtipného vyprávění druhého dobrodružství s praštěným vynálezcem doktorem Proktorem se opět zhostil herec David Novotný.

„Nesbø je v druhém díle snad ještě vtipnější než v tom prvním, Doktora Proktora si mohou bez obav užít i dospělí a nebudou se nudit.“ ̶ Klára Kubíčková, MF Dnes

více

Série Doktor Proktor

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma