Obálka audioknihy Šéfové jsou kok*ti

Interpret: Jan Vlachynský
Vydavatel: Bar, který neexistuje
Vydáno: 2024

Proč nemotivovat své zaměstnance? Jak se zbavit vizionářství? Kdy neříkat lidem, co mají dělat?

Sedmašedesát přidrzlých a provokativních šéfovských rad brněnského podnikatele Jana Vlachynského se snaží odpovědět na základní otázku moderního leadershipu: Jak být jako šéf co nejmenším kok*tem?

Lehce vulgární, ale zato stoprocentně autentický a přísně sebezpytující text odkrývá pozadí fungování úspěšné gastronomické skupiny Lidi z Baru, která zaměstnává přes stopadesát lidí a má na svědomí například populární Bar, který neexistuje, brainhack drink Osmička nebo hotel Anybody. A jednoho šéfa kok*ota. Tak co, půjdete s Honzou hledat nové šéfovství?

HONZA VLACHYNSKÝ
Honza Vlachynský je spoluzakladatelem brněnské gastronomické skupiny Lidi z Baru, která provozuje dnes už legendární podniky jako Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, 4pokoje či zážitkový hotel Anybody. Vystudovaný psycholog, člen Forbes 30 pod 30 a Český Goodwill v kategorii inovací fandí prostředkům vylepšujícím mentální výkon, což ho vedlo k nápadu vytvořit brainhack drink Osmička. V roce 2020 vydal svou první knihu o leadershipu a nazval ji provokativně Šéfové jsou kok*ti.

Audiokniha Šéfové jsou kok*ti - čte autor Jan Vlachynský.