Obálka audioknihy Jak Křemílek a Vochomůrka hospodařili

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011
Série: Křemílek a Vochomůrka

K nejoblíbenějším postavičkám z TV večerníčků patří už řadu let Čtvrtkovi skřítkové z pařezové chaloupky - Křemílek a Vochomůrka. Jejich vizuální podobu vytvořil výtvarník a animátor Zdeněk Smetana, hlas jim propůjčila herečka Jiřina Bohdalová a to neopakovatelným způsobem. Nedlouho po svém televizním debutu promluvili Křemílek a Vochomůrka k dětem také ze zvukových nosičů. Na trh je uvedly hned dvě tehdejší gramofonové firmy - Supraphon i Panton. Teď se skřítkové k malým posluchačům vracejí v "nových kabátcích", které zahrnují všechny jejich příběhy natočené s Jiřinou Bohdalovou v uplynulých letech.

Obsah:
1. Jak měli hodiny s jednou ručičkou
2. Jak vařili šípkový čaj
3. Jak si udělali houpačku
4. Jak šli na pařezy
5. Jak vařili povidla
6. Jak rozpálili ohnivého mužíka
7. Jak šili kalhoty
8. Jak pozdravili myšku
9. Jak pekli kaštany

Jak Křemílek a Vochomůrka hospodařili - příhody skřítků z pařezové chaloupky Václava Čtvrtka na této audioknize vypravuje Jiřina Bohdalová.

Série Křemílek a Vochomůrka