Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nejhorší mazlíčci na světě

Nejhorší mazlíčci na světě

David Walliams

Délka: 3 h 17 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 185 MB

ZAPOMEŇTE NA ROZTOMILÉ ČUMÁČKY A SAMETOVOU HEBKOST KOŽÍŠKŮ

U příběhů o nejšílenějších zvířecích stvořeních světa se budete válet smíchy. Už nikdy se na domácí mazlíčky nebudete dívat jako doteď!

Většina domácích mazlíčků je roztomilá a přítulná. Dávají vám lásku a cítíte se s nimi šťastní.
Objímáte je. Hladíte je. Ale jsou i zvířátka, která působí zkázu, utrpení a zděšení. A o takových vám teď budeme vyprávět. Jsou totiž mnohem zábavnější než ta hodná. Teď se musíte připravit na ty nejhorší z nejhorších, a to… Nejhorší mazlíčky na světě! Superpadoušští mazlíčci, bestie velké jako dům i domácí mazlíčci, kteří vás slupnou jako malinu – to jsou ta nejvtipnější a nejstrašnější zvířata v okolí. Vypravíte se na cestu kolem světa s nadzvukovou želvou jménem Vžum. Stanete se svědky toho, jak Grizelda, medvědice grizzly s velkým tajemstvím, obrací dům vzhůru nohama. A tím to teprve začíná!

DAVID WALLIAMS
Britský herec a scénárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká Británie), za kterou se svým kolegou Mattem Lucasem obdržel tři ceny BAFTA a British Comedy Award. V roce 2008 napsal svou první knihu pro děti. Literární kritici jej dnes označují za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu.

JIŘÍ LÁBUS
Domácí herecká stálice, jeden z nejvýraznějších českých herců své generace. Ztvárnil mnoho rolí v seriálech i filmu (Arabela; Slunce, seno, jahody; Amerika; Zapomenuté světlo). Již tři desítky let je hvězdou divadla Ypsilon. Je držitelem ceny Thálie a Český lev. Spolu s dlouholetým hereckým partnerem Oldřichem Kaiserem se stali synonymem osobitého humoru, který si diváci oblíbili prostřednictvím televizních pořadů Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta nebo Zeměkoule.

Nahrávka vznikla podle knihy Davida Walliamse Nejhorší mazlíčci na světě, vydané nakladatelstvím Argo v roce 2023. Text © David Walliams 2022. First published in English in Great Britain by HarperCollins Children’s Books, a division of HarperCollinsPublishers Ltd., under the title: THE WORLD’S WORST PETS. David Walliams and Adam Stower assert the moral right to be acknowledged as the author and the illustrator of this work respectively. Z anglického originálu The World’s Worst Pets, vydaného nakladatelstvím HarperCollins Children’s Books v Londýně roku 2022, přeložila Veronika Volhejnová. Translation © 2023 Veronika Volhejnová. Čte Jiří Lábus. Režie a zvuk Klára Vejda Melicharová. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Adam Stower 2022. Cover lettering of author’s name Copyright © Quentin Blake 2010. Photo of the author © Charlie Clift. Úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2024.

Audiokniha Nejhorší mazlíčci na světě, autor David Walliams, čte Jiří Lábus.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma