Obálka audioknihy Ano, můj pane

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2022
Série: Ondřej z Rohatce díl 1

Ondřej z Rohatce se po několika letech, kdy se živil jako žoldnéř, rozhodne svou službu u vojska ukončit. Vrací se z Itálie, kde se zúčastnil tažení kralevice Karla Lucemburského a kde sice získal zlaté rytířské ostruhy, ale také o mnoho přišel. Nyní je zvědavý na dar, který na něho čeká v Čechách – malý hrad, spíše však hrádek na Křivoklátsku. To, že konečně nalezne klid, je ovšem jen zdání. Možná že ve vojsku, kdy přesně věděl, kde stojí on a kde nepřítel, bylo přece jen bezpečněji…

FRANTIŠEK NIEDL
František Niedl se narodil v Českých Budějovicích a vystudoval SPŠ elektrotechnickou. Prošel profesemi elektromontér, obsluha vodní elektrárny, obsluha rozvodny, byl učitelem v autoškole a byl majitelem cestovní kanceláře. Má rád přírodu, motorky, koně, jachtink, literaturu a historii. Kromě románů píše i povídky, které se objevují v přílohách deníků, nebo jsou vysílány v rozhlase a také vychází knižně.

Audiokniha Ano, můj pane obsahuje první díl historické série Ondřej z Rohatce. Autor František Niedl, čte Marek Holý. Mistr zvuku Jan Kacian, režie Jakub Tabery.

Série Ondřej z Rohatce

Obálka audioknihy Ano, můj pane