Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Evžen Boček

Délka: 4 h 4 min
Interpret: Veronika Khek Kubařová
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2019
Série: Poslední aristokratka díl 4
Typ souboru: MP3
Velikost: 229 MB

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Marie tedy využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Jen, co aristokratka vytáhne paty z domu, na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii zašmodrchanou situaci rozplést?

EVŽEN BOČEK
Narodil se v Kyjově, kde navštěvoval základní školu i gymnázium, studoval na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a posléze Masarykovu univerzitu v Brně. Po ukončení studia učil na ZŠ Červené Domky v Hodoníně a poté byl zaměstnán v Národním památkovém ústavu jako kastelán na Státním zámku Milotice, čemuž se věnuje dodnes. Pod pseudonymem Jan Bittner vydal knihu Deník kastelána (1999, 2008, 2014), pod svým jménem romány Poslední aristokratka (2012, Cena Miloslava Švandrlíka 2012: Nejlepší humoristická kniha), Aristokratka ve varu (2013) a Aristokratka na koni (2016).

VERONIKA KHEK KUBAŘOVÁ
Vystudovala herectví na Pražské konzervatoři. Díky absolventskému představení Kytice Jiřího Suchého v Divadle Konzervatoře získala možnost hrát v divadle Semafor. Po absolutoriu se přesunula do Městského divadla v Mladé Boleslavi, v letech 2011–2014 byla členkou souboru Městských divadel pražských Rokoko a ABC, od roku 2015 působí v Dejvickém divadle, ale hostuje i na dalších scénách. Na stříbrném plátně debutovala ve filmu Rafťáci (2006), následovaly role ve snímcích Nejkrásnější hádanka (2008), Ženy v pokušení (2010), Lidice (2011), Můj vysvlečenej deník (2012), Tři bratři (2014), Ženy v běhu (2018) nebo v seriálech Na vodě (2016), Specialisté (2017-2018) či Zkáza Dejvického divadla (2019).

Copyrights:
Audiokniha (P) & © OneHotBook, 2018. Všechna práva vyhrazena.

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka – audiokniha obsahuje čtvrté pokračování humoristického románu, jehož autorem je Evžen Boček. Čte Veronika Khek Kubařová.

více

Série Poslední aristokratka

Obálka audioknihy Aristokratka pod palbou lásky
Aristokratka pod palbou lásky
Obálka audioknihy Poslední aristokratka
Poslední aristokratka
Obálka audioknihy Aristokratka ve varu
Aristokratka ve varu
Obálka audioknihy Aristokratka na koni
Aristokratka na koni
Obálka audioknihy Aristokratka u královského dvora
Aristokratka u královského dvora

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma