Obálka audioknihy Aristokratka ve varu

Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2016
Série: Poslední aristokratka díl 2

Provozovat hrad není žádná legrace. Ale je to zatraceně vtipné!
Střelené osazenstvo „nejchudšího zámku v Čechách“ se vrací s nášupem bláznivých situací, gagů a nápadů, jak z Kostky učinit sídlo hodné šlechticů. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě, kastelán Josef nenávidí lidi a hospodyně celý den nasává ořechovku přímo z lahve… A možná uslyšíte i knížete Karla Schwarzenberga! Audio verzi pokračování nejúspěšnější humoristické knihy roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka vypráví opět Veronika Kubařová.

„Audiokniha s Veronikou Kubařovou je svěží, zábavná, k poslechu příjemná nahrávka. Pokud lze větu ‚konec prvního dílu‘ chápat jako příslib pokračování, doufejme, že je bude číst opět Veronika Kubařová. Jinou aristokratku už totiž chtít nebudete.“ – Jakub Kamberský, naposlech.cz

Evžen Boček (*1966)
Narodil se v Kyjově, kde navštěvoval základní školu i gymnázium, studoval na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a posléze Masarykovu univerzitu v Brně. Po ukončení studia učil na ZŠ Červené Domky v Hodoníně a poté byl zaměstnán v Národním památkovém ústavu jako kastelán na Státním zámku Milotice, kde působí dodnes. Pod pseudonymem Jan Bittner vydal knihu Deník kastelána (1999, 2008, 2014), pod svým jménem romány Poslední aristokratka (2012, Cena Miloslava Švandrlíka 2012: Nejlepší humoristická kniha) a Aristokratka ve varu (2013).

Veronika Khek Kubařová (*1987)
Vystudovala herectví na Pražské konzervatoři. Díky absolventskému představení Kytice Jiřího Suchého v divadle konzervatoře dostala možnost hrát v divadle Semafor. Po absolutoriu se přesunula do Městského divadla v Mladé Boleslavi, v letech 2011–2014 byla členkou souboru Městských divadel pražských Rokoko a ABC, od ledna 2015 působí v Dejvickém divadle, ale hostuje i na dalších scénách. Na stříbrném plátně debutovala filmem Rafťáci (2006), následovaly role ve snímcích Nejkrásnější hádanka (2008), Ženy v pokušení (2010), Lidice (2011), Můj vysvlečenej deník (2012) nebo Tři bratři (2014). Pro vydavatelství OneHotBook se zhostila také četby prvního dílu trilogie „z Kostky“ Poslední aristokratka (2014), hlásku zvířátka v dětské audioknize Bertík a čmuchadlo (2014) a hlavní role Hazel v titulu Hvězdy nám nepřály (2015).

Aristokratka ve varu - audiokniha obsahuje pokračování humoristického románu, jehož autorem je Evžen Boček. Čte Veronika Khek Kubařová.

Série Poslední aristokratka

Obálka audioknihy Aristokratka pod palbou lásky
Aristokratka pod palbou lásky
Obálka audioknihy Poslední aristokratka