Obálka audioknihy Jak omezit vtíravé myšlenky a zlepšit kvalitu života

Jak omezit vtíravé myšlenky a zlepšit kvalitu života

Jan Svoboda

Interpret: Jan Svoboda
Vydavatel: JONATHAN LIVINGSTON
Vydáno: 2024

Zklidněte svou mysl

Žijeme hektický život, v neustálém běhu zapomínáme na sebe a přestáváme vnímat své okolí. Jsme neustále pod tlakem, ze všech stran nás atakuje reklama, a neskutečné množství informací, zcela protichůdných. Dva roky covidu a válka na Ukrajině už jen dokonaly to, co v nás, v naší hlavě, způsobuje běžný denní stres. Jak z toho ven? Jak se soustředit? Jak se vyrovnat s neustálým tlakem na výkon? Hledání odpovědí motivovalo zkušeného psychologa Jana Svobodu k této audioknize. Zkuste si najít chvíli čas a poslouchejte…

PhDr. Jan Svoboda
Jednooborový psycholog, od roku 2004 vyučuje na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity v Ostravě, kde uplatňuje mnohaleté zkušenosti získané v poradenské praxi (vedení jednotlivců i poradenských skupin), jako akreditovaný lektor pro ČR a SR, supervizor azylových domů pro matky s dětmi, nestátních poradenských zařízení a poradce specializovaný na krizové situace výchovy a výuky. Publikuje především knižně u nakladatelství Portál, Portál Slovakia, Triton, Jonathan Livingston. Doposud vydal šest titulů samostatně, tři jako spoluautor.