Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Cesta vlka

Cesta vlka

Jordan Belfort

Délka: 10 h 24 min
Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 587 MB

Z každého se může stát opravdová hvězda...

Slavného Vlka z Wallstreet určitě znáte. Ve filmovém zpracování jste mohli vidět Leonarda DiCapria a jeho proměnu z obyčejného muže v extrentického multimilionáře. Předlohou mu byl skutečný Vlk v Wallstreet – Jordan Belfort. A teď už se můžete i vy dozvědět, jaké má tento úspěšný muž tajemství. Krok za krokem se totiž naučíte používat jeho vlastní systém, který používal k získání obrovského bohatství. Využijte tuto knihu, jako svého průvodce.

JORDAN BELFORT:
Je předloha filmového Vlka z Wall Street. Je to muž, který vymyslel tzv. přímku úspěchu. Jde v ní hlavně o to, jak co nejlépe využít a rozvinout své schopnosti. V devadesátých letech vybudoval jednu z nejdynamičtějších a nejúspěšnějších organizací, jakou kdy na Wall Street viděli.

MICHAL JAGELKA:
Český herec, moderátor a hlavně dabér! Začal sice studiem strojní průmyslovky, ale brzy přešel na Pražskou konzervatoř, kde absolvoval v roce 1999. Dabingu se věnuje od svých 12 let. Často dabuje například Leonarda DiCapria, Matta Damona nebo Orlanda Blooma.

Copyright © 2017 by J B Global, Inc. Translation © 2018 Štěpánka Collins, BBA

V audioknize Cesta vlka odhaluje Jordan Belfort tajemství svého pohádkovéhu úspěchu, zpracovaného i ve filmu Vlk z Wallstreet. Napsal Jordan Belfort, čte Michal Jagelka.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma