Obálka audioknihy Indigový svět

Interpret: Martin Sláma
Vydavatel: Anag
Vydáno: 2018

Z mnoha metod, jež ke změně života vedou, uvádí autor knihy kromě principů a zásad pozitivního myšlení i způsoby komunikace ega s lidskou duší. Na mnoha příbězích, jež sesbíral během svých návštěv diskuzních serverů, popisuje, co a jak na tomto světě funguje, a nabízí čtenářům šablony, do kterých stačí jen doplnit vlastní představy o jejich budoucím životě a okamžitě ho začít realizovat.

V knize Indigový svět jsou rovněž uvedeny tajemné a účinné techniky programování podvědomí, díky nimž si každý může hluboko do svého podvědomí vložit úspěch, bohatství, lásku, zdraví… Vaše štěstí se pak stane nevyhnutelným…

Simon Loyd, jmenovec anglikánského metodistického kněze z 18. století, patří mezi autory píšící duchovní esoterické motivační knihy určené pro osobní sebezdokonalování. Ve svém přístupu kombinuje praktické zkušenosti, spiritualismus i fyziku. V knize Indigový svět radí čtenářům, jak na základě poznání zákonů vesmíru, kvantové fyziky, příběhů ostatních lidí a komunikace s vlastní duší získat pozitivní myšlení a přístup k životu a jak naprogramovat své podvědomí na úspěch, lásku, bohatství, štěstí a zdraví.

Martin Sláma, narodil se, vyrůstal a dodnes žije v Brně. Chodil zde také do škol, od mateřské až po vysokou, a hned po ukončení Divadelní fakulty JAMU (obor činoherní herectví) nastoupil v roce 1992 do angažmá v Národním divadle Brno, kde také stále jako herec působí. Už na JAMU se začal věnovat dabingu a dodnes nadaboval desítky filmů a seriálů. Účinkoval i v několika televizních inscenacích a seriálech, například v Četnických humoreskách v roli strážmistra Karabely. Od roku 1994 začal pracovat jako moderátor brněnského Rádia Krokodýl, kde o víkendech stále vysílá a v letech 2008 a 2009 také moderoval Dobré ráno na ČT.

Indigový svět - audiokniha, s jejíž pomocí si sami vytvoříte svět, kde se vaše sny a touhy začnou naplňovat a realizovat. Autorem je Simon Loyd. Čte Martin Sláma.