Obálka audioknihy Ochránce impéria – Otrok

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022
Série: Sága o impériu

Druhá kniha Ságy o impériu. Maře z Acoma se podařilo uhájit svůj dům a navzdory všem očekáváním zvítězila v prvním kole Velké hry Rady.

Na odpočinek však není čas. Intriky tsuranské politiky nikdy nekončí a silní nepřátelé se připravují k dalšímu střetnutí. Mara však nalezne spojence a posilu tam, kde by ji nečekala. Koupí totiž vzpurného midkemijského otroka Kevina.

Mara získá čerstvý pohled na zkostnatělou společnost vlastního národa, což může být klíčovou výhodou v rozhodujících momentech.

RAYMOND ELIAS FEIST
Raymond Elias Feist se narodil roku 1945 v Jižní Kalifornii (USA) kde také vyrůstal. Vzdělání získal na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde promoval jako bakalář v oboru komunikace. Je velmi úspěšným spisovatelem, který předkládá čtenářům vždy precizně provedenou, strhující a poutavou četbu. Patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a stal se již klasikem, ke kterému se obrací tisíce fanoušků. Téměř všechny jeho knihy se brzy staly bestsellery a vedle asi sedmi amerických a čtyř britských edic byly vydány i v mnoha dalších zemích, jako je Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Nizozemí, Švédsko, Norsko, Finsko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Japonsko a v neposlední řadě i u nás.

JANNY WURTS
Janny Wurts (1953) je autorkou fantasy románů, sbírky krátkých povídek, a mezinárodně nejprodávanější Ságy Impéria (Empire trilogy) napsanou ve spolupráci s Raymondem E. Feistem. Její díla Války Světla a Stínu (Wars of Light and Shadow) jsou vrcholením více než dvacetiletého spisovatelského snažení. Obálky knih, vydávaných jak v USA tak i v zahraničí, jsou její vlastní obrazy. Ilustruje i knihy jiných autorů. Její nejlepší obrazy jsou vystaveny v několika prestižních amerických galeriích (Delaware Art Museum, Canton Art Museum).

Audiokniha Ochránce impéria – Otrok obsahuje druhý díl série Sága o impériu. Autoři Raymond E. Feist a Janny Wurts. Čte Libor Böhm.

Série Sága o impériu

Obálka audioknihy Dcera impéria