Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ochránce impéria – Milenec

Ochránce impéria – Milenec

Raymond E. Feist

Délka: 13 h 41 min
Interpret: Libor Böhm
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023
Série: Sága o impériu
Typ souboru: MP3
Velikost: 772 MB

Krevní msta mezi domem Minwanabi a Acoma vrcholí. Hrozí, že spor se zvrhne v ničivou občanskou válku. Mara se snaží využít těžce vybudované pozice, aby této katastrofě zabránila. Tasaio z Minwanabi je krutý a nekonečně prohnaný nepřítel vždy připravený ke smrtícímu výpadu.

Mara však zjišťuje, že není jediná, kdo si začal uvědomovat slabiny zkostnatělé tsuranské politiky. Strůjcem velkých změn by mohl být i samotný císař. Kdo nakonec získá přízeň bohů a zvítězí?

RAYMOND ELIAS FEIST
Raymond Elias Feist se narodil roku 1945 v Jižní Kalifornii (USA) kde také vyrůstal. Vzdělání získal na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde promoval jako bakalář v oboru komunikace. Je velmi úspěšným spisovatelem, který předkládá čtenářům vždy precizně provedenou, strhující a poutavou četbu. Patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a stal se již klasikem, ke kterému se obrací tisíce fanoušků.

JANNY WURTS
Janny Wurts (1953) je autorkou fantasy románů, sbírky krátkých povídek, a mezinárodně nejprodávanější Ságy Impéria (Empire trilogy) napsanou ve spolupráci s Raymondem E. Feistem. Její díla Války Světla a Stínu (Wars of Light and Shadow) jsou vrcholením více než dvacetiletého spisovatelského snažení. Obálky knih, vydávaných jak v USA tak i v zahraničí, jsou její vlastní obrazy. Ilustruje i knihy jiných autorů. Její nejlepší obrazy jsou vystaveny v několika prestižních amerických galeriích (Delaware Art Museum, Canton Art Museum).

Audiokniha Ochránce impéria – Milenec obsahuje třetí díl série Sága o impériu. Autoři Raymond E. Feist a Janny Wurts. Čte Libor Böhm.

více

Série Sága o impériu

Obálka audioknihy Dcera impéria
Dcera impéria
Obálka audioknihy Ochránce impéria – Otrok
Ochránce impéria – Otrok
Obálka audioknihy Ochránce impéria – Milenec
Ochránce impéria – Milenec

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma