Obálka audioknihy Od VIZE k ZISKU

Interpret: Tomáš Lukavec
Vydavatel: Zákony Bohatství
Vydáno: 2022

Provokativní a v mnohém přelomová příručka pro moderní podnikavce, kteří touží v rekordním čase pochopit 5 zákonitostí marketingu 21.století.

Jak udělat i z “malicherného” nápadu ziskové podnikání? Které tajné ingredience úspěchu používají světové vizionářské značky? Jak se posunout s lehkostí na vrchol ve svém oboru? Odhalte krok za krokem cestu k srdci zákazníka a proměňte své přešlapy v osudovou výhodu. Přestaňte čekat na ideální podmínky, vytvořte si vlastní! Kniha od autora bestselleru pomůže jak stávajícím tak budoucím podnikatelům od vize k zisku.

TOMÁŠ LUKAVEC
Tomáš Lukavec, spisovatel s vášní pro marketing a samotu. Vytvořil během 3 let marketingovou vzdělávací agenturu s milionovými obraty, které se krátce ve svých 30 letech vzdal a vydal se putovat s batohem na zádech do světa. Dnes vede svůj blog Zákony Bohatství s více jak 280 000 sledovateli.