Obálka audioknihy Ženin nejlepší přítel

Interpret: Jakub Tabery
Vydavatel: 5Guests
Vydáno: 2013

Zatímco v audioknize Komunikuji, tedy jsem se autorka převážně věnuje pasážím věnovaným pouze komunikačním dovednostem, v této audioknize jsou tytéž lekce komunikace usazeny navíc do jógového rámce.

Praktické rady zejména ženám, jak zlepšit své schopnosti, prosadit svůj názor, jak bojovat s trémou či jak stát tak, aby vám lidé hádali méně let. A k tomu návod na 7 základních jógových pozic (hora, hluboký předklon, střecha, bojovník, spící královský holub, překážkový sed a jógové dýchání). Ty Vás protáhnou i posílí Vaše tělo a chuť na všechny krásy života.
Autorka Dita Fuchsová je lektorkou komunikace a trenérkou jógy.

Ženin nejlepší přítel - audiokniha obsahuje originální manuál pro zpevnění ženského těla i sebedůvěry. Autorka Dita Fuchsová, čte Jakub Tabery.