Obálka audioknihy Komunikuji, tedy jsem

Interpret: Dita Fuchsová
Vydavatel: 5Guests
Vydáno: 2015

Zatímco v audioknihách Vybalancovaně a Ženin nejlepší přítel autorka usazuje lekce komunikace do jógového rámce, tady vás čekají převážně pasáže z výše uvedených titulů věnované pouze komunikačním dovednostem.

Komunikujeme denně, ať chceme, či ne. Kdo komunikaci ovládá lépe, vyhrává. Kniha vám přináší řadu užitečných rad, tipů a cvičení na zlepšení toho, jak se "prodáváme" na veřejnosti.
V 7 lekcích stvoříme váš komunikační svět. V něm budete úspěšnější ve vyjednávání v rodině i v práci. Zvládnete proslovy před různými posluchači – kolegy, voliči, klienty. Upoutáte pozornost lidí v přijímacích řízeních, na společenských akcích, v soutěžích, před různými komisemi. Budeme pilovat obsah, tedy CO říkáte, i formu – JAK to říkáte. Dozvíte se třeba i proč "na délce záleží".

Autorka a interpretka Dita Fuchsová je moderátorkou, držitelkou titulu Mluvčí roku 2007 a lektorku kurzů soft skills, viz. www.vybalancovane.cz.

Komunikuji, tedy jsem - audiokniha obsahuje tipy a rady v oblasti komunikace na veřejnosti. Autorkou i interpretkou je Dita Fuchsová. Režie: Jakub Tabery.