Obálka audioknihy Když ještě chodil Pán Ježíš s Petrem po světě

Interpret: Radovan Lukavský
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015

"To když ještě chodil Pán Ježíš se svatým Petrem po světě, přišli do jednoho kraje. Ale ten kraj byl smutný, jakoby to ani u nás nebylo...nerostl tam jediný strom, země vyprahla a rozpukala, ani tráva se v ní neuchytila.
A protože to byla taková pustina, nebylo tam ani slyšet ptačí zpěv, ptáci odlétli, když nenašli větvičku, na kterou by mohli sednout nebo kde by postavili hnízdo. Takový to byl divný kraj, A právě do něj zašel Pán Ježíš se svým apoštolem, když se otevíralo jaro a sluníčko už hřálo..."
Pojďte a poslouchejte příběhy, které tito dva poutníci zažili a které měly apoštola Petra, jenž nebyl hned svatý, učit trpělivosti, pokoře a skromnosti, zkrátka být dobrým apoštolem svého Pána.
O jejich putování, o malých i větších zázracích, o dobru a zlu, se kterými se setkávali a Pán obojí odměňoval po zásluze, napsal scénárista a režisér Tomáš Vondrovic vyprávění (na motivy českých lidových pohádek) Když ještě chodil Pán Ježíš s Petrem po světě.
V Supraphonu tyto poučné a přitom poutavé příběhy vyšly poprvé na LP 11 1254-1 v roce 1990. LP se doprodala a od té doby až nyní posíláme vyprávění za malými i velkými posluchači digitálně.
Věříme, že vás zaujmou i mnohá Pánem Ježíšem (v podání Jiřího Bartošky) zmíněná podobenství, jejich smysl byl výchovný pro Petra (Alois Švehlík), ale jsou platná obecně a hlavně i v dnešní době.
Jako například:
Choď ve světle, ať tě nezachvátí tma, protože kdo chodí ve tmách, neví, kam jde...

Když ještě chodil Pán Ježíš s Petrem po světě - audiokniha obsahuje poutavý příběh, jehož autorem je Tomáš Vondrovic. Účinkují Jiří Bartoška, Alois Švehlík, Jana Drbohlavová, Radovan Lukavský, Růžena Merunková a mnozí další.