Obálka audioknihy Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert

Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert

Jan Drda

Interpret: Vlastimil Brodský
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015

Česká pohádka o zapomenutém čertovi Trepifajkslovi, hubaté, ale upřímné vdově Plajznerce, o Dalskabátech, ve kterých žije několik hříšníků, jeichž duši by rádi pekelníci dostali do svých spárů...
Pohádková komedie Jana Drdy vyšla v Supraphonu v roce 1984 na kompletu 2 LP 1218 0651-2, nyní vychází digitálně.
Opět zazní krásná, jadrná čeština v podání Trepifajskla Vlastimila Brodského, Plajznerky Gabriely Vránové či Belzebuba Josefa Bláhy a mnoha dalších skvělých herců.

Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert - audiokniha obsahuje záznam komedie o 8 obrazech, jejímž autorem je Jan Drda. Účinkují Josef Bláha, Vlastimil Brodský, Vladimír Hlavatý, Zdeněk Hodr, Karel Houska, Rudolf Jelínek, Jaroslav Satoranský, Gabriela Vránová.