Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ďábelská zubařka

Ďábelská zubařka

David Walliams

Délka: 4 h 16 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 241 MB

ZUBYRVOUCÍ ZTŘEŠTĚNÝ PŘÍBĚH, U KTERÉHO SE BUDETE BÁT!

Výtečná audiokniha pro každého, kdo si nechce čistit zuby. Čeká vás morbidní, dojemný, smutný a zároveň nespoutaně vtipný příběh plný vymyšlených slov. Alfie má plnou pusu zka-žených zubů a panickou hrůzu ze zubaře. Do městečka se nastěhuje nová zubařka Kousavá, na město padá noc, a v temnotě se začnou dít podivné věci! Dozvíte se o zubní pastě, co kazí zuby a nechybí koupel v kyselině ani létající kostlivci. Malé děti si večer před spaním uloží pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó, hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. V tomto příběhu se musíte stát detektivem a vypátrat, kdo to dělá!

DAVID WALLIAMS
Britský herec a scenárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká Británie), za kterou se svým kolegou Mattem Lucasem obdržel tři ceny BAFTA a British Comedy Award. V roce 2008 napsal svou první knihu pro děti. Literární kritici jej dnes ozna-čují za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a čer-ným humorem dávají tomuto označení za pravdu.

JIŘÍ LÁBUS
Domácí herecká stálice, jeden z nejvýraznějších českých herců své generace. Ztvárnil mnoho rolí v seriálech i filmu (Arabela; Slunce, seno, jahody; Amerika; Zapomenuté světlo). Již tři desítky let je hvězdou divadla Ypsilon. Je držitelem ceny Thálie a Český lev.
Spolu s dlouholetým hereckým partnerem Oldřichem Kaiserem se stali synonymem osobitého
humoru, který si diváci oblíbili prostřednictvím televizních pořadů Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta nebo Zeměkoule.

Nahrávka vznikla podle knihy Davida Walliamse Ďábelská zubařka, vydané nakladatelstvím Argo v roce 2014. Text copyright © 2013 David Walliams. Originally published by HarperCollins Publishers under the title DEMON DENTIST. David Walliams and Tony Ross assert the moral right to be identified as the author and illustrator of this work. Z anglického originálu Demon dentist přeložila Veronika Volhejnová. Translation © 2014 Veronika Volhejnová. Čte Jiří Lábus. Režie a zvuk Pavel Kadlec. Hudba Mario Buzzi. Technická redakce Klára Melicharová. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Tony Ross 2019. Cover lettering of author’s name copyright © Quentin Blake 2010. Photo of the author © Charlie Clift. Úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek.

Audioknihu Ďábelská zubařka od Davida Walliamse čte Jiří Lábus.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma