Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Problém tří těles

Problém tří těles

Liou Cch'-sin

Délka: 14 h 9 min
Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Série: Vzpomínka na Zemi díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 798 MB

V Říši středu probíhá Velká kulturní revoluce. Čína nechce zůstat pozadu za Sověty a Američany, a proto se v rámci tajného vojenského projektu pokouší navázat spojení s mimozemšťany. Přesně o třicet let později začínají umírat významní vědci a lidé začínají vyzývat k návratu k přírodě. Objeví se nová počítačová hra pro virtuální realitu, která je velice znepokojivá. O co se jedná? Pomalu začíná vyplouvat na povrch pravda o tajném projektu z éry Kulturní revoluce…

Liou Cch´-Sin
Tento čínský spisovatel Liou cCh´-Sin, obdržel hned devětkrát nejprestižnější čínskou žánrovou cenu Galaxy, jednou titul velmistra čínskojazyčné sci-fi a vůbec jako první Asiat vůbec získal cenu Hugo v kategorii nejlepší román. Jedná se o jednoho z nejhlavnějších představitelů nové generace čínských autorů science fiction.
„V Problému tří těles jsem psal o nejhorším z možných vesmírů s nadějí, že se můžeme pokusit o to, abychom z naší Země vytvořili nejlepší možnou verzi.“

Zbyšek Horák
Zbyšek Horák je český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Překlad: © Aleš Drobek, 2017
Copyright: © 2006 by Liu cCh´-Sin
Obálka: © Stephan Martiniere

Problém tří těles - audiokniha obsahuje první díl sci-fi trilogie čínského autora Liou Cch'-sina. Čte Zbyšek Horák. Režie a hudba Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

více

Série Vzpomínka na Zemi

Obálka audioknihy Problém tří těles
Problém tří těles
Obálka audioknihy Temný les
Temný les
Obálka audioknihy Vzpomínka na Zemi
Vzpomínka na Zemi

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma