Problém tří těles

Liou Cch'-sin

Délka: 14 h 9 min
Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Série: Vzpomínka na Zemi díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 798 MB

V Říši středu probíhá Velká kulturní revoluce. Čína nechce zůstat pozadu za Sověty a Američany, a proto se v rámci tajného vojenského projektu pokouší navázat spojení s mimozemšťany. Přesně o třicet let později začínají umírat významní vědci a lidé začínají vyzývat k návratu k přírodě. Objeví se nová počítačová hra pro virtuální realitu, která je velice znepokojivá. O co se jedná? Pomalu začíná vyplouvat na povrch pravda o tajném projektu z éry Kulturní revoluce…

Liou Cch´-Sin
Tento čínský spisovatel Liou cCh´-Sin, obdržel hned devětkrát nejprestižnější čínskou žánrovou cenu Galaxy, jednou titul velmistra čínskojazyčné sci-fi a vůbec jako první Asiat vůbec získal cenu Hugo v kategorii nejlepší román. Jedná se o jednoho z nejhlavnějších představitelů nové generace čínských autorů science fiction.
„V Problému tří těles jsem psal o nejhorším z možných vesmírů s nadějí, že se můžeme pokusit o to, abychom z naší Země vytvořili nejlepší možnou verzi.“

Zbyšek Horák
Zbyšek Horák je český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Překlad: © Aleš Drobek, 2017
Copyright: © 2006 by Liu cCh´-Sin
Obálka: © Stephan Martiniere

Problém tří těles - audiokniha obsahuje první díl sci-fi trilogie čínského autora Liou Cch'-sina. Čte Zbyšek Horák. Režie a hudba Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

více

Série Vzpomínka na Zemi

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky