LEGIE IV: Rudý vrabčák

Vydavatel: Audiotéka, Epocha
Vydáno: 2021
Série: LEGIE díl 4

Vesmír je kruté místo. To poznala posádka lodi Kraksna v den, kdy Zemi obsadili mimozemšťané. I když se jí povedlo agresivní rase enlilů dostat ze spárů a uhájit si svobodu, aby si ji udržela, musela začít pracovat pro vesmírnou mafii. Teď ale kapitán Moravec, poručík Vojcechovský, technik Vodička, profesorka Krasiński, kuchař Guiseppe i tajemná Amanda dostávají příležitost se s enlily znovu utkat. Planeta Tisíce světel je novým terčem jejich invaze a mafie je posílá právě tam. Ideální práce pro kapitána Bouchače a lorda Mrdáka.

Tedy pokud by na planetu nemířili nejlepší špioni ze všech soupeřících civilizací a mezi nimi i ta, které se říká Rudý vrabčák...

Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.

Audiokniha Rudý vrabčák obsahuje čtvrtý díl sci-fi série Legie. Autor František Kotleta, čte Martin Stránský. Režie Helena Rytířová.

Série LEGIE

O2 Knihovna