Obálka audioknihy Vzpomínka na Zemi

Vydáno: 2019
Série: Vzpomínka na Zemi díl 3
Velikost: 1.50 GB

„Čas je ze všech přírodních sil nejkrutější.”

Od Bitvy soudného dne uběhlo půl století a mezi lidmi a Trisolarany stále trvá křehké příměří. Lidstvo zažívá díky Trisolaranům obrovský technologický vzestup a ti na oplátku pomalu přijímají pozemskou kulturu. Je možné, že obě civilizace budou nakonec schopny koexistovat?

Do situace zasáhne Čcheng Sin, letecká inženýrka z 21. století, která se probouzí z hibernace a přináší s sebou informace o dávno zapomenutém projektu z doby první trisolaranské krize. Jak moc tyto nové skutečnosti zamíchají kartami?

Nechte se strhnout zdánlivě neuskutečnitelnými, ale zároveň uvěřitelnými událostmi v tomto oceňovaném sci-fi dramatu.

LIOU CCH'-SIN:
Jeden z hlavních představitelů čínské sci-fi literatury. Jeho tvorba bývá označována jako hard science fiction, což znamená, že se opírá o přesná vědecká data. Získal několik prestižních literárních cen a jeho trilogie Vzpomínka na Zemi byla přeložena do více jak čtyřiceti jazyků.

ZBYŠEK HORÁK:
Zbyšek Horák je český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Copyright © 2010 by Liu Cixin. Cover art © Stephan Martiniere. Translation © Aleš Drobek, 2018.

Audiokniha Vzpomínka na Zemi je závěrečný díl epické trilogie čínského autora Liou Cch'-sina. Čte Zbyšek Horák.

Série Vzpomínka na Zemi

Obálka audioknihy Problém tří těles