Obálka audioknihy Temný les

Vydáno: 2018
Série: Vzpomínka na Zemi díl 2
Velikost: 1.24 GB

Země bude za 400 let vystavena invazi mimozemské rasy. Na Zemi už působí sofony, subatomární vyzvědači Trisolaranů, které dokáží odhalit i ty nejtajnější obranné plány lidstva. Existuje jen jedno místo, kde sofony nemohou odposlouchávat – lidské nitro.
OSN světu představí čtyři jedince, kteří jsou jejich poslední nadějí na záchranu. Jedná se o tři uznávané myslitele, vojevůdce a stratégy a jednoho obyčejného, průměrného sociologia. Luo Ťi se tak proti své vůli ocitá ve středu celosvětové pozornosti aniž by tušil, co má dělat, nebo proč je zrovna on jediným člověkem, kterého se Trisolarané bojí.

„Země je temný les, kde každá civilizace je ozbrojený lovec procházející mezi stromy jako duch.”

LIOU CCH'-SIN:
Tento čínský spisovatel obdržel hned devětkrát nejprestižnější čínskou žánrovou cenu Galaxy, jednou titul velmistra čínskojazyčné sci-fi a jako první Asiat vůbec získal cenu Hugo v kategorii nejlepší román. Jedná se o jednoho z nejhlavnějších představitelů nové generace čínských autorů science fiction.

ZBYŠEK HORÁK:
Český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Copyright © 2006 by Liu Cixin. Cover art © Stephan Martiniere. Translation © Aleš Drobek, 2017.

Audiokniha Temný les je pokračováním originální sci-fi trilogie Vzpomínka na zemi. Napsal Liou Cch'-sin, čte Zbyšek Horák.

Série Vzpomínka na Zemi

Obálka audioknihy Problém tří těles