Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Sny v čarodějnickém domě

Sny v čarodějnickém domě

Howard Phillips Lovecraft

Délka: 2 h 18 min
Interpret: Miroslav Krobot
Vydavatel: Planet Dark
Vydáno: 2022
Série: Stopy hrůzy díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 130 MB

Vyvolaly ty sny horečku, nebo horečka způsobila sny? To už Walter Gilman nevěděl. Nadějný student matematiky a geometrie s nástupem na Miskatonickou univerzitu v Arkahmu doslova propadl tamnímu přízračnému kouzlu a našel zálibu v okultních vědách. Záměrně se ubytoval v nechvalně proslulém domě, v jehož nepravidelných prostorách kdysi přebývala obávaná salemská čarodějnice. S příchodem oněch hrůzných snů se ale fascinace mění v hotovou noční můru a on se propadá stále hlouběji do horečnatých vizí. Jeho běsy postupně nabývají stále děsivějších tvarů a Gilman brzy zjišťuje, že odporní noční návštěvníci jsou ve skutečnosti mnohem víc než pouhý výplod jeho blouznící mysli.

Planet Dark uvádí další knihu z hororového audio cyklu STOPY HRŮZY. Serie pokračuje dalším dílem zakladatele moderního hororu a jednoho z nejvlivnějších spisovatelů vůbec, Howarda Phillipse Lovecrafta, jeho mnohdy opomíjenou a přitom nebývale atmosférickou povídkou s patinou okultismu, SNY V ČARODĚJNICKÉM DOMĚ. Pro Planet Dark vyrobil Bionaut a do zvukové podoby zpracoval režisér Robin Kvapil v renomovaném studio Needles, které je držitelem ocenění Audiokniha roku za tituly Solaris a Frankenstein. Hutnou atmosféru cizích dimenzí i nevýslovné hrůzy spící v těch nejzapadlejších koutech našeho světa posluchačům svým démonickým basem zprostředkoval herec Miroslav Krobot podle překladu Stanislavy Menšíkové.

H.P. Lovecraft: Sny v čarodějnickém domě, četl Miroslav Krobot, překlad Stanislava Menšíkokvá, režie Robin Kvapil, hudba a zvukový design studio Needles Jonáš Rosůlek a Adam Boháč. Cover art Marek Škubal. Pro Planet Dark vyrobil Bionaut

Sny v čarodějnickém domě –⁠ třetí audiokniha z hororového cyklu nazvaného STOPY HRŮZY. Autor Howard P. Lovecraft, čte Miroslav Krobot.

více

Série Stopy hrůzy

Obálka audioknihy Hrůza v Dunwichi
Hrůza v Dunwichi
Obálka audioknihy Volání Cthulhu
Volání Cthulhu
Obálka audioknihy Sny v čarodějnickém domě
Sny v čarodějnickém domě

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma