Obálka audioknihy Hejkalov

Interpret: Josef Somr
Vydavatel: T-Soft Eternity
Vydáno: 2016

Kdybyste se vypravili do Hejkalova, možná byste dopadli jako dosud málo uznávaný profesor Hejhula. On tu totiž učinil objev hodný Nobelovy ceny. Svérázným způsobem proniká do tajemství, které je pro jedinou lidskou obyvatelku Hejkalova, vdovu Šelestákovou, denním chlebem. Když se na scéně objevuje ještě mluvící kocour, jež je napůl hejkalem, má ubohý zmatený profesor o zábavu postaráno... Anebo ne? Jisté jen je, že ve svém vědeckém deníku popíše mnoho stran! Podaří se profesoru Hejhulovi odhalit tajemství prakticky neznámé železniční stanice Hejkalov? žijí doopravdy hejkalové nebo je to jenom výmysl?
V podání pana Josefa Somra dostáváte do ruky napínavé dobrodružství nejen pro děti, ale i jejich rodiče.

Hejkalov - audiokniha obsahuje pohádkové vyprávění, jehož autory jsou Renata Petříčková a Michal Vaněček. Čte Josef Somr.