Album pohádek 10

Koupit za 69 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 19 min
Interpret: Jiří Štuchal
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 74 MB

Album pohádek 10 - audiokniha obsahuje pohádky autorů jako Josef Čapek, Václav Čtvrtek, J. B. Heller, František Hrubín a Božena Němcová. Účinkují Miroslav Doležal, Petr Haničinec, Jarmila Májová, Mirko Musil, Jiří Novotný, Ema Skálová, Václav Švorc, Marta Vančurová, Karel Höger, Dagmar Sedláčková, Jiří Štuchal, Václav Vydra.

Pro desátý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili výběr známých i méně známých pohádek převážně vyprávěných a jednou, také méně známou, pohádkou dramatizovanou.
Začínáme Budkou, pohádkou pro nejmenší děti, v možná trochu nečekané interpretaci baviče Jiřího Štuchala, pokračujeme pohádkami O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese
a O kocouru, kohoutu a kose, nezapomeneme ani na Smolíčka (trochu jinak), na Rumcajse, abychom tento díl ukončili avizovanou méně známou pohádkou dramatizovanou
Rmuténka z Mrákotína. V pohádkovém příběhu o síle velké lásky chudého Toníka a sedlákovic Kačenky se představí dětem Marta Vančurová, Jiří Novotný, Petr Haničinec a další.

Obsah:
1. Budka (ze bírky "Povídačky")
2. O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese
3. O kocouru, kohoutu a kose
4. O panence, která tence plakala
5. O Smolíčkovi (co ještě neznáte)
6. Jak Rumcajs sfoukl v drakovi
7. Rmuténka z Mrákotína

více

Série Supraphon dětem

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma