Obálka audioknihy Neúspech neexistuje… existujú len príliš malé sny

Neúspech neexistuje… existujú len príliš malé sny

Peter Sasín

Délka: 56 min
Interpret: Peter Sasín
Vydavatel: NLP Akadémia
Vydáno: 2014

Osloboďte sa od starých nepružných myšlienok a osvojte si myslenie úspešných a šťastných ľudí. Naučte sa opäť snívať a vytvorte si nové návyky. Objavte jednoduché a pritom rýchlo fungujúce princípy, ktoré vám pomôžu dosahovať úspech s nečakanou ľahkosťou.

Neúspech neexistuje…??
Vedeli ste, že ste boli doteraz vždy úspešní? Zdanlivé neúspechy sú totiž zamaskované úspechy. Pretože kto na podvedomej úrovni plánuje zlyhanie – a následne zlyháva, tak ten plánoval perfektne. A to je predsa úspech! Preto potrebujete rozmýšľať a konať inak, ako doteraz…

V živej nahrávke Neúspech neexistuje… sa dozviete:
Ako na podvedomej úrovni používate svoju myseľ
Ciele sa vám doteraz vždy splnili – nastal čas vaše ciele preformulovať
Čo vám doteraz bránilo v dosahovaní úspechu
Ako a prečo si potrebujete rozširovať zónu komfortu
Čo je to princíp dokonalého leča
Kto je to energetický upír a ako sa ho zbaviť
Ako vyzerá najodvážnejšia vízia vášho života?
…a mnoho ďalších princípov a fascinujúcich príbehov, ktoré vám pomôžu pri vytváraní života vašich najodvážnejších predstáv.

Obsah:
Úvod – Ako funguje naša myseľ (Asociácia vs. disociácia – Kedy aktivujeme strach – Ciele sa nám plnia zakaždým)
Zóna komfortu (Stroj času – Ako dosiahnete iné výsledky – Kde sa dejú v živote zázraky – Princíp dokonalého leča)
NLP – Dosahujte ciele s ľahkosťou (Kotvy – Prístupové signály očí – Smiech bez “vážneho” dôvodu – Úspech s ľahkosťou)
Energetickí upíri (Zameranie na ciele vs. na chyby – Ako vzniká energetický upír – Päť jazykov lásky – Ako deaktivovať energetického upíra)
Nabite sa energiou úspechu (Komplimenty – Odzbrojenie najväčšieho energetického upíra)
Flexibilnejší vedie (Nemožnosť voľby – Zmena k novému mysleniu – Pravidlo: You Go First – Plánovanie emočných stavov)
Najodvážnejšia vízia vášho života – Záver

Peter Sasín
Peter Sasín je profesionálny tréner Neuro-Lingvistického Programovania (NLP). NLP je obor zameraný na rýchle zmeny ľudského správania a na rýchle dosahovanie výsledkov práve zmenami na podvedomej úrovni.
Peter Sasín trénuje ľudí z biznisu, umelcov i vrcholových športovcov. Pomáha im naplno rozvíjať svoj potenciál a dosahovať tak špičkové výsledky. Jeho klienti oceňujú najmä rýchlosť a ľahkosť, s akou dosahujú pozitívne zmeny.
Peter Sasín používa svoju komunikáciu tak, aby u vás vyvolal pozitívne zmeny. A práve preto v tejto nahrávke nehovorí o nezrozumiteľnej a nepoužiteľnej teórii. Práve naopak. Už o malú chvíľu vám zrozumiteľným a zároveň zábavným spôsobom odhalí stratégie úspešných a talentovaných ľudí, ktoré dokážete okamžite začať používať.

Neúspech neexistuje… existujú len príliš malé sny - audiokniha obsahuje další titul Petera Sasína. Účinkuje autor.