Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Krev padlých andělů

Krev padlých andělů

Jan Urban

Délka: 14 h 53 min
Interpret: Jiří Wittek
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2024
Série: Pragocalypsa díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 839 MB

Praha - poklidné srdce Evropy plné tajemných zákoutí, soch, kostelů, holubů, předražených taxikářů, zkorumpovaných politiků a ruských nevěstinců... Této idylce však právě zvoní umíráček! Hlava království českého je v obležení nepřátelských sil. Počet bojechtivých cizáků, stupňujících útoky a sabotáže, roste každým dnem. Nejsou ovšem jedinými hráči ve vražedné soutěži o ovládnutí magické moci skrývající se v Praze. O slovo se hlásí jiní, mnohem silnější a nevyzpytatelnější soupeři.

Bohové a jejich nohsledi.

Dimenzionální trhliny do neznámých světů přibývají geometrickou řadou a starobylé síly už nedočkavě klepají na dveře. Jediní, kdo mají v rukách páku změnit nepěkně se vyvíjející chod dějin, jsou členové tajného řádu založeného Rudolfem II. na sklonku šestnáctého století, oplývající výjimečnými schopnostmi.

Jenže řád má problém. Elixír mládí, který mnohé z řeholníků udržoval celá staletí při životě, dochází. Skupinka, která byla vyslána, aby našla poslední scházející ingredienci nutnou k vytvoření nové dávky, byla rozprášena.

Klíčová členka řádu je unesena a nezbývá, než ji ze spárů mocichtivých únosců zachránit. Právě v jejích rukou totiž může ležet osud nejen matky měst a českých zemí, ale celého světa.

Audiokniha Krev padlých andělů, autor Jan Urban, čte Jiří Wittek.

více

Série Pragocalypsa

Obálka audioknihy Strážci brány
Strážci brány
Obálka audioknihy Krev padlých andělů
Krev padlých andělů

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma