Obálka audioknihy Emoční rovnice

Interpret: Aleš Kalina
Vydavatel: MindSoft
Vydáno: 2016

Jediná audiokniha zaměřená na trvalé řešení

Chcete být úspěšní, šťastní a bohatí? Téměř každá inspirativní kniha Vám dnes slibuje, že úspěch můžete získat prakticky okamžitě. Je to pravda, ale má to jeden háček. Inspirace ani změna nestačí a dlouhodobý úspěch nepřinesou. Vždy se najde zmetek, který vám všechno úsilí zkazí! Za vaše NEŠTĚSTÍ může Váš MOZEK. Pomohl jsem tisícům lidí a audiokniha plná příkladů i praktických postupů vám umožní dosáhnout úspěchu díky metodě Emočních rovnic.

10 let výzkumu přináší výsledky a Vy klíčové informace získáváte jako první. Audiokniha Emoční rovnice Vám představuje osobní metodu Aleše Kaliny, která vám poskytne účinný způsob, jak přenastavit vlastní mozek tak, abyste díky přetočení emočních vzorců dosahovali svých skutečných cílů ve velmi krátké době. Emoční rovnice jsou držitelem ochranné známky. Titul vám ukáže jasný postup, jak ovlivnit život ve čtyřech hlavních kvadrantech – Práce, Vztahy, Zdraví a Peníze.

Každých 40 vteřin umře jeden člověk zbytečně!
Rozhodně v tom nejste sami. Věřte, že pokud se vám nedaří v práci a máte nedostatek peněz, jste na tom stejně jako 70% lidí, kteří žijí pod hranicí průměrné mzdy. Za všechno můžou emoční vzorce ve vašem mozku, které stimulují špatně propojené synapse a ty vám neustále vrací do života ty stejné problémy. Existuje na to řešení a není vůbec složité. Díky této knize objevíte metodu, která vám pomůže špatné vzorce vymazat. Získáte zdarma nástroj, který vám umožní nahrát do svého mozku rovnice, které přitáhnou do vašeho života štěstí, úspěch i dokonalý vztah. Nebo poslechněte svůj mozek a důvěřujte mu, když vám možná říká, tuhle knihu neotvírej. Pro váš mozek je totiž opravdu nebezpečná! Ve své praxi pomáhám řešit „beznadějné případy“, s kterými si nevědí rady ani špičkový terapeuti, psychologové a psychiatři. Poskytuji jim účinnou metodu, díky které je dostávám z těch nejhorších stavů, jaké si dokážete představit. Nezměrná bolest, fóbie, dluhy a bezvýchodné situace přiměje každých 40 vteřin jednoho člověka k dobrovolnému odchodu z tohoto světa. Podle světové zdravotnické organizace patří Česká republika k nejrizikovějším zemím světa a sebevražda je druhý nejčastější důvod úmrtí ve věku od 15 do 29 let.

Antidepresiva nezabírají
To je všechno jasné. Jak také přežít ve společnosti, která nás vede od malička k dluhům, nenaplněným vztahům a žene nás do práce, která nás nebaví. Často se pak stane, že člověk neví jak dál a zůstane trčet v důlku. Prášky na stres a deprese vám logicky nemůžou pomoct, protože nejsou řešením, ale hodně chatrnou záplatou. Metoda Emočních rovnic vám nabízí řešení, jak změnit nastavení hlavy. Jediný skutečný důvod vašich problémů a špatných nálad. Sdílejte dál tuto knihu svým přátelům, protože jen tak můžeme poskytnout široké veřejnosti řešení, které má prokazatelné výsledky.
Poslechněte si Emoční rovnice, najděte ve svém mozku vzorce, které brzdí váš úspěch a vymažte je jednou provždy. Jednoduchá metoda zdarma, která přichází na trh v době, kdy má 70% lidí menší než průměrnou mzdu a každý druhý člověk neví, proč chodí do své práce.

Aleš Kalina
25 let zkušeností v oblasti koučinku.
Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o.
Autor teorie Emočních rovnic.
Autor 2 knih Emoční rovnice a Partnerský manuál.
Autor motivačních CD.
Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR).
V roce 2007 zapsán do knihy Who is Who.

Emoční rovnice - audiokniha obsahuje motivační nahrávku, jejímž autorem je Aleš Kalina.