Obálka audioknihy Cesta ze samoty

Interpret: Aleš Kalina
Vydavatel: MindSoft
Vydáno: 2015

Unikátní a praktická nahrávka, která je určena všem, kteří jsou sami a nechtějí tak zůstat po celý život.

V České republice žije více než 1,2 milionu samotářů. Přitom, nikdo z nás nechce být sám. Se samotou můžete skončit již dnes,a to díky praktickému návodu Aleše Kaliny. Odhalíte skryté příčiny toho, proč jste vlastně sami a nemůžete najít ideálního životního partnera/partnerku. Konečně získáte vysvětlení, proč si přitahujete stále ty samé partnery dokola. Zároveň vám Aleš Kalina poskytne praktický návod, jak si vhodný vztah najít a jak také poznat, zda je to ten pravý/pravá. Sestavíte si také objednávku životního partnera a navíc se naučíte si vztah udržet, když už jej získáte!

Co se v audioprogramu dozvíte:
- Jaké jsou skryté příčiny vaší samoty a jak s nimi pracovat
- Proč si hledáme stále ty samé a nevhodné partnery a jak takové chyby neopakovat
- Praktický návod, jak si partnera/partnerku najít krok za krokem
- Jak poznat, že je to skutečně ten pravý/pravá
- Jak si sestavit objednávku životního partnera
- Jak si vztah udržet, když už jej získám

Aleš Kalina
25 let zkušeností v oblasti koučinku.
Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o.
Autor teorie Emočních rovnic.
Autor 2 knih Emoční rovnice a Partnerský manuál.
Autor motivačních CD.
Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR).
V roce 2007 zapsán do knihy Who is Who.

Cesta ze samoty - audiokniha obsahuje praktický návod k tomu, jak si najít vhodný vztah a zbavit se nechtěné samoty. Autor Aleš Kalina.