Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Pravda o cukru

Pravda o cukru

Jessie Inchauspé

Délka: 6 h 7 min
Interpret: Jana Dostálová
Vydavatel: Jota
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 345 MB

JAK KREVNÍ CUKR OVLIVŇUJE KVALITU NAŠEHO ŽIVOTA.

Chcete zlepšit svůj zdravotní stav, lépe spát, mít lepší náladu, více energie, lepší pleť, snížit chuť na sladké i svou hmotnost? To vše je možné. Díky jednoduchým fintám, které vám ve své audioknize představí biochemička Jessie Inchauspé, ve virtuálním světě známá jako Glucose Goddess, zpomalíte stárnutí organismu, ale přitom se nebudete muset vzdát svých oblíbených jídel, jež vám dělají radost. Jessie vychází z ověřených vědeckých poznatků i ze svého výzkumu. Díky jejím trikům se naučíte kontrolovat hladinu krevního cukru, což bude mít kladný dopad na vaše zdraví a náladu.
Glukóza neboli krevní cukr je malá molekula v těle, která výrazně ovlivňuje naše zdraví. Když jíme potraviny bohaté na škrob a cukr, uvolňuje se do krve. Devadesát procent z nás má v krvi příliš vysokou hladinu glukózy – a řada z nás o tom neví.

A jak se to projevuje? Neodolatelnou chutí na sladké, únavou, neplodností, hormonálními problémy, akné, vráskami… A po nějakém čase může dojít k rozvoji závažnějších obtíží, jako je cukrovka druhého typu, syndrom polycystických ovarií, rakovina, demence nebo kardiovaskulární problémy.
Jessie sestavila deset srozumitelných a originálních triků, díky nimž si hladinu glukózy v krvi vyrovnáte, a tak se zbavíte nepříjemných projevů, které její zvýšenou hladinu doprovází. Přitom ale nebudete muset držet dietu a můžete dál jíst své oblíbené potraviny. Své zdraví máte na dosah!
Výjimečná audiokniha, která vám zábavnou formou předá nejnovější vědecké poznatky a ukáže vám, jak mít svůj krevní cukr pod kontrolou a jak lze i malými změnami v jídelníčku dosáhnout velkého zlepšení zdravotního stavu.

- New York Times, USA Today, Wall Street Journal, Publishers Weekly, Sunday Times a Amazon bestseller
- #1 v USA, Velké Británii, Austrálii, Francii, Německu, Holandsku, Islandu, Španělsku, Švédsku, Estonsku, Kanadě i České republice
- Přeloženo do 41 jazyků

JESSIE INCHAUSPÉ
Jessie Inchauspé je biochemička francouzského původu. Jejím cílem je předložit výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů ve formě jednoduchých tipů přístupných běžným čtenářům a pomoci jim tak zlepšit své fyzické a duševní zdraví. Ve své první knize Pravda o cukru, která se stala mezinárodním bestsellerem a byla přeložena do 40 jazyků, sdílí překvapivé výsledky svých zjištění týkajících se zásadního významu krevního cukru na naše životy a nabízí účinné tipy, jak si s krevním cukrem poradit. Její instagramový profil Glucose Goddess, kde lidem pomáhá znovu se propojit se svým tělem, sleduje více než milion a půl uživatelů. Získala bakalářský titul z matematiky na anglické King’s College a magisterský titul z biochemie na Georgetownské univerzitě.

Nahrávka vznikla podle knihy Jessie Inchauspé Pravda o cukru vydané Nakladatelstvím JOTA v roce 2023. Copyright © Jessie Inchauspé, 2022. Z anglického originálu Glucose Revolution přeložila Jana Kordíková. Translation © Jana Kordíková, 2023. Audiokniha © Nakladatelství JOTA, s. r. o., 2023. Čte Jana Dostálová. Režie, střih a mastering Jiří Lukášek. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2023.

Audiokniha Pravda o cukru, autorka Jessie Inchauspé, čte Jana Dostálová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma