Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou

Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou

Peter Wohlleben

Délka: 7 h 25 min
Interpret: Aleš Procházka
Vydavatel: Nakladatelství Kazda
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 418 MB

Ohromující zjištění o sedmi lidských smyslech, srdečním tepu stromů a otázce, zda mají rostliny vědomí.

Máme něco jako sedmý smysl, kterým dokážeme vytušit nebezpečí? Proč náš imunitní systém reaguje na barvy a vůně lesa? Je možné, že stromy dýchají? A měli bychom na rostliny pohlížet jako na inteligentní bytosti? Peter Wohlleben nám opět ukazuje, jak blízcí jsme si s přírodou a nakolik s ní zůstáváme propojení.

PETER WOHLLEBEN
Studoval lesnictví a pracoval více než dvacet let jako úředník zemské lesní správy spolkové země Porýní-Falc. Ze zaměstnání odešel, aby se mohl věnovat ekologicky orientovanému lesnímu hospodářství. V roce 2016 založil Lesní akademii. Je častým hostem v televizi a své vědomosti předává nejen ve svých knihách a na seminářích, ale i při neobyčejných lesních toulkách.

ALEŠ PROCHÁZKA
Po studiu DAMU působil v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, poté v Městském divadle Kolín a hrál i v pražském Činoherním klubu. V letech 1990–2006 ztvárnil řadu významných rolí v pražském Divadle pod Palmovkou a v současnosti účinkuje v inscenacích Městských divadel pražských. Je známý z televizních seriálů, rád se věnuje práci v rozhlase a exceluje v dabingu – hlas propůjčil například Tomu Hanksovi či Kevinu Spaceymu a namluvil také profesora Severuse Snapea ve filmech o Harry Potterovi či agenta Coopera v kultovním seriálu Twin Peaks.

Audiokniha Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou. Autor Peter Wohlleben, čte Aleš Procházka.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma