Obálka audioknihy Pořád se něco děje

Pořád se něco děje

Miroslav Donutil

Délka: 50 min
Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020

Tento pořad věnoval Miroslav Donutil hlavně vzpomínkám na město Brno, kde prožil, jak sám říká, nejpodstatnější část svého života. Vzpomíná zde na střední školu a na její učitele biologie, ruštiny, francouzštiny a také na pedagogy z JAMU. Posluchači uslyší historky z brněnských divadel z období 60.let, ale i zážitky ze setkávání Miroslava Donutila s velkými moravskými básníky Oldřichem Mikuláškem a Janem Skácelem.

MIROSLAV DONUTIL
Vystudoval JAMU v Brně a již v roce 1973 se stal oficiálním členem brněnského divadla Husa na provázku, kde ztvárnil přes padesát nezapomenutelných rolí. Od dubna 1990 byl členem Činohry Národního divadla v Praze. Stal se jednou z nejpopulárnějších hereckých osobností současnosti.

Nedílnou součástí tvorby Miroslava Donutila jsou jeho one man show založené na humorných vyprávěních. Právě v této sféře dosáhl Donutil největší popularity a dokázal se prosadit jako vtipný vypravěč a glosátor s ironickým nadhledem a laskavým humorem.

Záznam historek ze studentských let, divadelních počátků i současnosti uvádí Miroslav Donutil ve své one man show POŘÁD SE NĚCO DĚJE