Pořád se něco děje

Délka: 50 min
Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 47 MB

Záznam historek ze studentských let, divadelních počátků i současnosti uvádí Miroslav Donutil ve své one man show POŘÁD SE NĚCO DĚJE

Tento pořad věnoval Miroslav Donutil hlavně vzpomínkám na město Brno, kde prožil, jak sám říká, nejpodstatnější část svého života. Vzpomíná zde na střední školu a na její učitele biologie, ruštiny, francouzštiny a také na pedagogy z JAMU. Posluchači uslyší historky z brněnských divadel z období 60.let, ale i zážitky ze setkávání Miroslava Donutila s velkými moravskými básníky Oldřichem Mikuláškem a Janem Skácelem.

MIROSLAV DONUTIL
Vystudoval JAMU v Brně a již v roce 1973 se stal oficiálním členem brněnského divadla Husa na provázku, kde ztvárnil přes padesát nezapomenutelných rolí. Od dubna 1990 byl členem Činohry Národního divadla v Praze. Stal se jednou z nejpopulárnějších hereckých osobností současnosti.

Nedílnou součástí tvorby Miroslava Donutila jsou jeho one man show založené na humorných vyprávěních. Právě v této sféře dosáhl Donutil největší popularity a dokázal se prosadit jako vtipný vypravěč a glosátor s ironickým nadhledem a laskavým humorem.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma