Obálka audioknihy Miroslav Donutil …..na kus řeči

Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020

Pořad je sestavený ze vzpomínek na jejich cestu k herectví, herecké začátky i na herecké partnery. Zita Kabátová vzpomíná na humorné zážitky s hercem Otomarem Korbelářem či historky s Vlastou Burianem, Svatopluk Beneš zase na zážitky z natáčení s krásnými hereckými partnerkami Lídou Baarovou a Adinou Mandlovou. Společně všichni zavzpomínají na herce Josefa Pivce, Jaroslava Vojtu, na herecké přeřeky na scéně, historky ze zájezdu i na herecká „okna“ nebo na natáčení filmu Pohádka máje.

MIROSLAV DONUTIL
Jeden z nejpopulárnějších herců současnosti, moderátor, bavič a skvělý vypravěč. Je bývalým členem činohry Národního divadla v Praze, velké role ztvárnil ve známých českých filmech, televizních inscenacích a také v dabingu. Velké popularity dosáhl ve svých pořadech, kam později přizval i hosty.

Audiokniha Miroslav Donutil …..na kus řeči - oblíbený herec si do svého pořadu pozval dvě herecké legendy, herečku Zitu Kabátovou a herce Svatopluka Beneše.