Obálka audioknihy Ptejte se mě, na co chcete

Ptejte se mě, na co chcete

Miroslav Donutil

Délka: 54 min
Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020

Přes prvoplánově humorné založení je z Donutilova projevu cítit skromnost, pokora a úcta k lidem, kteří ovlivnili jeho život a v tomto směru do jisté míry navázal na Vladimíra Menšíka.

V této one man show odpovídá Miroslav Donutil na dotazy diváků, které se týkají např. natáčení filmů Černí baroni, Balada pro banditu, vzpomíná na dětství, na příhody s hercem Bolkem Polívkou a na humorné zážitky s režiséry nebo s policií

MIROSLAV DONUTIL
Vystudoval JAMU v Brně a již v roce 1973 se stal oficiálním členem brněnského divadla Husa na provázku, kde ztvárnil přes padesát nezapomenutelných rolí. Od dubna 1990 byl členem Činohry Národního divadla v Praze. Stal se jednou z nejpopulárnějších hereckých osobností současnosti.

Nedílnou součástí tvorby Miroslava Donutila jsou jeho one man show založené na humorných vyprávěních. Právě v této sféře dosáhl Donutil největší popularity a dokázal se prosadit jako vtipný vypravěč a glosátor s ironickým nadhledem a laskavým humorem.

Záznam historek ze studentských let, divadelních počátků i současnosti uvádí Miroslav Donutil ve své one man show PTEJTE SE MĚ, NA CO CHCETE.