Obálka audioknihy Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice

Interpret: Tereza Groszmannová
Vydavatel: Autreo, Fortuna Libri
Vydáno: 2020

Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme.

Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice.
Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že „pravda je pružná…“

Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí.

A tohle je příběh o mém druhém tajném životě…

Nahrávka vznikla podle knihy Lucie Hříšné Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice vydané nakladatelstvím Fortuna Libri v roce 2020

TEREZA GROSZMANNOVÁ
Pochází z Podkrkonoší, známého to kraje ochotnických divadelních spolků. Sama nadšená ochotnice, nastoupila nejprve na brněnskou konzervatoř a poté na pražskou DAMU. V roce 1994 se poprvé představila na jevišti Mahenovy činohry jako Princezna Pampeliška v inscenaci stejnojmenné Kvapilovy pohádky. Po několika letech v angažmá se rozhodla pro televizní a filmovou kariéru v Itálii a přelom tisíciletí strávila ve službách italského televizního průmyslu, mimo jiné spolupracovala s Terencem Hillem. V roce 2003 se vrací do angažmá v Mahenově činohře a své italské zkušenosti ihned uplatní v Čičvákově inscenaci Goldoniho Treperend. Od té doby v Mahenově činohře vytvořila mnoho postav, za všechny je třeba zmínit Veroniku Houilléovou v Bohu masakru Yasminy Rezy, Mirandolínu ve stejnojmenné Goldoniho komedii nebo zběsilou Kláskovou v Jiráskově Lucerně.

Audiokniha Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice solventních mužů. Autorka Lucie Hříšná. Čte Tereza Groszmannová.