Já na co chci odpovím

Délka: 49 min
Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 46 MB

Záznam historek ze studentských let, divadelních počátků i současnosti uvádí Miroslav Donutil ve své one man show JÁ NA CO CHCI ODPOVÍM.

Přes prvoplánově humorné založení je z Donutilova projevu cítit skromnost, pokora a úcta k lidem, kteří ovlivnili jeho život a v tomto směru do jisté míry navázal na Vladimíra Menšíka.

V této one man show si diváci pro Miroslava Donutila připravili dotazy týkající se období jeho studia a zkoušek na JAMU. Miroslav Donutil vzpomíná na své spolužáky Pavla Zednička, Svatopluka Skopala, na zájezd jejich ročníku na festival do Nance a do Paříže, ale i na zážitky z hostování Národního divadla v USA nebo na příhody s kamarádem hercem Jiřím Kodetem.

MIROSLAV DONUTIL
Vystudoval JAMU v Brně a již v roce 1973 se stal oficiálním členem brněnského divadla Husa na provázku, kde ztvárnil přes padesát nezapomenutelných rolí. Od dubna 1990 byl členem Činohry Národního divadla v Praze. Stal se jednou z nejpopulárnějších hereckých osobností současnosti.

Nedílnou součástí tvorby Miroslava Donutila jsou jeho one man show založené na humorných vyprávěních. Právě v této sféře dosáhl Donutil největší popularity a dokázal se prosadit jako vtipný vypravěč a glosátor s ironickým nadhledem a laskavým humorem.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma