Obálka audioknihy Ostrov nesmrtelných

Vydavatel: Audiotéka, Mystery Press
Vydáno: 2023
Série: Arkádie díl 6

STAROŽITNÍCI KUBA NEDOMÝ & DĚDEK ČUCHÁK SE VRACEJÍ V NOVÉM AKČNÍM SCI-FI ROMÁNU...

Koncem 20. století zbudovali Číňané na Měsíci závrtnou pevnost Ostrov nesmrtelných. Starožitníci Kuba Nedomý a jeho druh Dědek Čuchák s podporou wudanské bojovnice Su Wang-li po téhle záhadě marně pátrali, až vše upadlo do zapomnění.

Při tom by i zůstalo, kdyby Bagdádský kalifát neumístil nad měsíční habitat Arkádii svůj Oblak a pomocí chapadel z ní nevysával čím dál větší kvanta energie. To, co nejdříve vypadá jako předmět zájmu milovníků historie, se náhle stává klíčem k dalšímu osudu měsíčních habitatů.

Karty jsou rozdány tak, že Bagdádský kalifát vyhraje a Měsíc ovládne. V cestě jeho plánům už stojí jen tvrdohlavost Kuby Nedomého a neobyčejné vlastnosti kyborga Dědka Čucháka, napůl člověka a napůl robota s mozkem napojeným na lunární informační síť.

Zvítězí zrada a prodejnost zbabělců, nebo důvtip podpořený mečem zkušené bojovnice?

Audiokniha Ostrov nesmrtelných, autor Ondřej Neff, čte Saša Rašilov, režie Daniel Tůma.

Série Arkádie

Obálka audioknihy Hvězda mého života