Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Mega hustej nářez

Mega hustej nářez

František Kotleta

Délka: 9 h 6 min
Interpret: Richard Fiala
Vydavatel: Audiotéka, Epocha
Vydáno: 2019
Série: Bratrstvo krve díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 513 MB

Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to.

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů – a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými šmejdy z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda.

FRANTIŠEK KOTLETA
Vlastním jménem Leoš Kyša. Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Pochází z umělecké rodiny, jeho matka byla tanečnice, gymnastka a špionka, kterou pro neohrožené občanské a politické postoje perzekvovali natolik, že byla nucena před StB uprchnout do zahraničí. Její pozoruhodná kariéra agentky CIA, která po celá osmdesátá léta deptala svými úspěchy jak StB, tak KGB, dosud nebyla publicisticky zpracována a je zahalena železnou oponou ukovanou z tajemství, mýtů, legend a polopravd. V polovině devadesátých let zmizela v Brazílii a nejsou o ní žádné zprávy.

O Kotletově otci se také nic neví. Podle některých indicií je jím Michail Gorbačov, kterého Kotletova matka svedla během jeho tajné návštěvy Bruntálu. Podle zlovolných bruntálských jazyků jím ale může být prakticky kdokoliv, kdo kdy ušetřil padesát korun a mohl si dovolit krátké, avšak vzrušující dobrodružství v ilegálním nevěstinci, který Kotletova matka příkladně vedla jako zástěrku svých špionských aktivit.

Audiokniha Mega hustej nářez – třetí pokračování kultovního akčního sci-fi. Autorem je František Kotleta. Čte Richard Fiala. Režie Helena Rytířová.

více

Série Bratrstvo krve

Obálka audioknihy Vlci
Vlci
Obálka audioknihy Hustej nářez
Hustej nářez
Obálka audioknihy Fakt hustej nářez
Fakt hustej nářez
Obálka audioknihy Mega hustej nářez
Mega hustej nářez
Obálka audioknihy Stalingrad
Stalingrad

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma