Obálka audioknihy Nic mě nezlomí

Interpret: Vasil Fridrich
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Dětství Davida Gogginse bylo noční můrou – chudoba, předsudky a fyzické týrání ho velmi poznamenaly. Díky sebekázni, psychické odolnosti a tvrdé práci se však Goggins proměnil z depresivního mladíka s nadváhou v ikonu amerických ozbrojených sil a jednoho z nejlepších světových vytrvalostních sportovců. Jako jediný muž v historii absolvoval elitní výcvik příslušníka Navy SEAL, armádního rangera a taktického leteckého dispečera, dále vytvořil rekordy v mnoha vytrvalostních závodech a časopis Outside ho označil za nejzdatnějšího muže v Americe.

V audioknize Nic mě nezlomí se dělí o svůj fascinující životní příběh a odhaluje, že většina z nás využívá pouze 40 % svých schopností. Goggins tomu říká pravidlo 40 % a jeho příběh osvětluje cestu, po které se může vydat každý, kdo chce překonat bolest, odbourat strach a dosáhnout svého plného potenciálu.

Bestseller New York Times. - Prodáno přes 5 milionů výtisků.

Audiokniha Nic mě nezlomí, autor David Goggins, čte Vasil Fridrich.