Obálka audioknihy Furt ve střehu

Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020

Přes prvoplánově humorné založení je z Donutilova projevu cítit skromnost, pokora a úcta k lidem, kteří ovlivnili jeho život a v tomto směru do jisté míry navázal na Vladimíra Menšíka.

Tento pořad Miroslav Donutil věnoval jednomu ze svých nejlepších kamarádů Frantovi Kocourkovi, známému svými siláckými kousky. Humorné zážitky ze zájezdu Divadla Husa na provázku, příhody s legendární brněnskou postavou Rudy Kovandou i smyšleným Ing. Chroustalem, za tím vším stál lamželezo Franta Kocourek

MIROSLAV DONUTIL
Vystudoval JAMU v Brně a již v roce 1973 se stal oficiálním členem brněnského divadla Husa na provázku, kde ztvárnil přes padesát nezapomenutelných rolí. Od dubna 1990 byl členem Činohry Národního divadla v Praze. Stal se jednou z nejpopulárnějších hereckých osobností současnosti.

Nedílnou součástí tvorby Miroslava Donutila jsou jeho one man show založené na humorných vyprávěních. Právě v této sféře dosáhl Donutil největší popularity a dokázal se prosadit jako vtipný vypravěč a glosátor s ironickým nadhledem a laskavým humorem.

Záznam historek ze studentských let, divadelních počátků i současnosti uvádí Miroslav Donutil ve své one man show FURT VE STŘEHU